+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rölanti sorunu..

Rölanti sorunu..

2004 model subaru forester 2.0x otomatik viteslı aracıma arkadşalarımın gazına uayarak Mxxxx marka lpg sistemini 8 ay önce taktırdım..taktırdıgım günden bu yana neredeyse lpg montajını yapan ustayla akraba oldum..arac hem benzınde hem lpg deyken rolantıde hafıf hafıf tıtreme yapıyor..aracın gidişinde çekişinde sorun yok..lpg montajını yapan yer sorun aractan dedi..bujı,bujı kablosu,hava fılıtresı vs..değiştirdim..subap ayarlarına baktırdım..hersey normal..yetkılı subaru servısıne gittim..lpg sistemini iptal edıp yanı bagajdan lpg deposunun yakıtını kapattılar lpg kablolarını ayırıp aracı direk benzın sistemine bagladı ve orada tıtreme sorunu geçti..sonra lpg montajını yapan yere gittim tekrar lpg sistemini bağladı ve sorun tekrar başladı..sizce sorun ne olabılır?bu sistemi söktürüpmbrc taktırmak istesem ne kadar tutar?tesekkurler

Cevap: Rölanti sorunu..

Lpg tesisatı için benzin enjektörü tesisatına yapılan bağlantıda ve bağlantı sıralamasında hata olabilir yada lpg kontrol ünitesinde sorun olabilir. İlgili markanın ana distribütörü ile iletişme geçmenizi öneririz. BRC maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com daki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor. Bilginize saygılar

Cevap: Rölanti sorunu..

hersey normal..yetkılı subaru servısıne gittim......
    You can get score highest marks in 1z0-054 exam dump dumps exam using testking.net - 350-080 dumps and test king which are prepared by ku certified professionals www.berklee.edu ccna wireless Northwestern University both are marvelous in Sterling College

+ Konu Cevaplama Paneli