+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hyundai Elantra 2012 Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri ve Videosu BRC Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

Talking Hyundai Elantra 2012 Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri ve Videosu BRC Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

Fs Otogaz & As Otogaz Sistemleri
    BRC Yetkili Bayisi Kocaeli

Hyundai Elantra 2012 Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri ve Videosu BRC Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++

Cevap: Hyundai Elantra 2012 Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri ve Videosu BRC Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

Ben de bu hafta 2012 Elantra sahibi olacağım.
    BRC'yi 2009 yılından beri ERA'da kullanmış ve çok memnun kalmıştım.
    Elantra'da brc uyumu nasıl oldu?
    Memnun musunuz?

Cevap: Hyundai Elantra 2012 Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri ve Videosu BRC Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

Araca MY-11 modeli uygulanmıştır. Her hangi bir uyumsuzluk yoktur. Bilginize saygılar

MOTOR DA SORUNA YOL AÇAR DİYORLAR,AMA MOTOR DOC VE ERA DAKİ MOTORUN AYNISI,ERAYLA 57000 KM YOL YAPTIM HİÇBİR SORUN YOK.ELANTRA DA GERÇEKTEN MOTOR SORUNUNA YOL AÇIYORMU SAMİMİ OLARAK CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Yeni Elantralar dan supap sorunu ile ilgili olumsuz bir geri dönüş olmamıştır. Supap riski olan araçlar için lpg programımıza VSR özelliği eklenmiş ve kullanıcı istemesi halinde sigorta seçeneği de mevcuttur.

+ Konu Cevaplama Paneli