+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC nin enjektor sesi kesilirmi....

merhaba arkadaslar ben brcmarka sirali taktirdim ama 2 sorunum var tabii sorun dernirse birincisi 307den kaynaklanan ibre ona yeni konu actim zaten .. bu konuda ogrenmek istedigim ise enjektorlerden gelen ses km yaptikca azalirmi yoksa ble kalirmi yakit almaya gittigimde lpg de durdum..  pompaci abi euro dizel ustte dedi.. valla cok bozuldum ...neyse cozumu varmii. ustunun kapanmasi ve gibi cozumler.. yada kesilirmi ses ilerde...?

brc enjektorlerinden gelen sesi kesmek icin izolasyon malzemeleri mevcut montaji yapan servisle irtibata gecin

Bu izalasyon malzemesi nasil bir sey ve nereye montaj yapiliyor. Bana montaj yapan servisin bana soyledigi plastik bir takoz var. Onun haricinde enjektorlere sarilan bir ses yalitimi var mi?

zannimca railin ayaklarina baglanan lastik takozlar mevcut ama enjektore sarilan ses yalitimida olabilir en iyi bilgiyi servise danisarak alin

benim araca montaji motor kapagi altina taktilar. arac icindeyken hic ses gelmiyo.ancak kaputu acinca ses geliyo.kafana takma sesi unutursun.onemli olan performans ve yakit

Aramizda bu ses yalitimini takan veya kullanan bir arkdas yok mu? bize bi tarif etse

bence sesi kesmeye gerek yok..... ne guzel cik cik cik dizelmi diye soruyorlar yoooo lpg diyorsun sasiriyorlar

Cevap: BRC nin enjektor sesi kesilirmi....

ses yalıtımı bence çok basitte, rail in üstündeki herhangi bir enjektör arıza çıkartırsa sökmek çok çok zor olur. o yüzden şimdilik kalsın. bence o ses normal. hani eski ford lar ekzosttan ford ford ford ford ford diye ses çıkartırdı ya, budaBRC BRC BRC BRC BRC diye çalışsın boş verin

Övünç Mocan
    Guest

Alıntı AREA 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ses yalıtımı bence çok basitte, rail in üstündeki herhangi bir enjektör arıza çıkartırsa sökmek çok çok zor olur. o yüzden şimdilik kalsın. bence o ses normal. hani eski ford lar ekzosttan ford ford ford ford ford diye ses çıkartırdı ya, budaBRC BRC BRC BRC BRC diye çalışsın boş verin

Arkadaşlar bu ses olayına eger aracın içine duyulmuyor ise fazla takmayın bu kadar ses sorun olsaydı dizelciler araçları çöpe atmaları gerekiyor biliyorsunuz yeni bir dizel motorda ses ilk yag değişiminden itibaren artmaya başlar saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler