+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şikayetim var

şikayetim var

arkadaşlar 1.6 palio aracım var brc sistem takılı yaklaşık 4 yıldır sorunsuz biniyorum tek sorunum lpg dolum istasyonları defalarca başıma gelen olaydan sadece ikisini yazacağım ümraniyede adını ispat edemdiğim için veremediğim bir istasyonda 35 lt lik simit depo için 50 tl lik gaz aldım 2.22 den ve depoda bir seviye lpg varken fakat 100 km de lpg bitti ve araba benzine geçti arabadas sorun olmadığına adım kadar eminin istasyona tekrar gittim böyle böyle dedim ben 50 tl ye en az 180 km gidiyorum nedendir dedim biz gazı verdik bizi ilgilendirmez gibi bir sonuç alarak geri döndüm diğer bi vaka da lpg tamamen bitmişti araba benzine düşümüştü yine ümraniyeden adını tekrar veremeyeceğim bir yerden lpg yi fullettim depo doldu dedi parasını ödedim biraz fazla yazdı gibi geldi fişe bi baktım 38 litre lpg yazıyor pompacıya sordum arabanın deposu 35 lt nasıl oluyor 38 lt diye pompa bastı aldı dedi tabi ispat edemeyiz yedik kazığı yola devam ettik ben bir tam depo ile istanbulda 300-320 km rahat yapıyorum ama dürüst pompalara denk gelirsem bu hileden kimse haberdar değilmi yoksa dolandırıldığımızla mı kalıyoruz, her gaz alışımızda taksicilere nereden gaz alsak diye sormakta sıkıldım forumda bu konunun tartışılmasın gereğin duydum saygılar.

Cevap: şikayetim var

Görerek almak en iyisi dolum olana kadar araç başın da beklemek gerekli diye düşünüyorum bu yazıyı okuduktan sonra

+ Konu Cevaplama Paneli