+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes e200 benzinden gaza geçme sorunu lutfen yardim

Mercedes e200 benzinden gaza geçme sorunu lutfen yardim

Iyi gunler ben ankaradan yaziyorum sizinle aracimla ilgili bi sorunumu paylasmak istiyorum lutfen en kisa zamanda yardimci olursaniz yonlendirirseniz bi yere cok sevinirim. 1997 model w210 kasa e200 mercedes aracim brc my07 marka lpg kullaniyorum. Brcden cok memnunum fakat havalarin sogumasiyla soyle bi sorunla karsi karsiyayim. Aracim benzinden gaza çok geç geçiyor. Bu durum bundan bir ay once boyle degildi. Ustaya gosterdim beynine termostatdan su giden hortumda ve termostatda hava olacagini soyleyip havasini aldi fakat yine ayni sorun devam etmektedir. Lpg,yi taktirdigim ustami aradim sordum dedi ki termostat yapabilir o yapabilir dedi bana bunlar cok mantiksiz geldi kulakdan dolma seylerle yaptirmak istemiyorum cunku aracimda bi teknik termosTatla ilgili sorun yok bosu bosuna masraf ettirmek istemiyorum. Lutfen bu sorunu halledebilecegim bi yetkili brc servisi yada bilen ustamiz varsa beni aydinlatirsa cok sevinirim cunku aracim 2.0 motor oldugu icin bu durumda cok benzin sarfediyor en kisa zamanda bilgilendirirseniz cevaplarsaniz cok sevinirim....

Cevap: Mercedes e200 benzinden gaza geçme sorunu lutfen yardim

Gece aracın beklediği sıcaklık ile özellikle sabahları lpg geçiş süresi ters orantılıdır. Yaklaşık bir aydır kış şartlarına girmiş durumdayız. Geçiş den önce kalorifer kullanım da süreyi uzatan etkenlerdendir. Geçiş sürenizin uzaması havaların soğumasına bağlı olabilir. Saygılarımızla

Anliyorum dediginizi ama ben ilk defa bu kis binmiyorum bu araca gectigimiz kislarda boyle sorun yoktu hemen gecerdi gaza, bence bu durumda teknik bi anormallik kesinlikle var

Size uygun yetkili bayilerimize www.brcnerede.com dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

+ Konu Cevaplama Paneli