+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EKOYAK veya EKONOMI CIHAZI

ARKADAŞLAR BEN ARABAMA 10 GUN ONCE BRC SIRALI SISTEM TAKTIRDIM.HERGUN ARABANIN UZERINE "EKONOMI CIHAZI" DIYE BIRŞEYIN REKLAMINI BIRAKIYORLAR.INTERNETTE DE EKOYAK DIYE BIR ŞEYIN REKLAMI DOLAŞIYOR. BIRBIRINE BENZER ŞEYLERC KULLANAN VAR MI? GERCEKTEN %30 TASARRUF SAGLADIMI? BILGISI OLAN VE KULLANAN ARKADAŞLARDAN YARDIM ISITYORUZ. BILGILENDIRIRLERSE SEVINIRIM. 

Duydugum kadariyla hic bir faydasi ve tasarrufu olmadigini soyluyorlar

Sayin mtayyip
    bahsettiginiz ekoyak denilen urun  sadece ve sadece   miknatistan  ibaret  bir kutu   kimya muhendisleri bu  aciklamaya calistigim konuyu daha iyi bilirler  ancak yinede aktarabildigim kadarla bir miktar bilgi vermeye calisayim

Evrendeki her varlik  ikli sistem uzerine kurulu  +,-    disi-erkek   1 yada sifir  gibi  coklayabilirsiniz 

bu ekoyak denen miknatis   benzin icindeki kimyasal birtakim urunleri  pozitif ve negatiflerini   bir yonde siralamaya yada dizmeye  diyebiliriz  yariyor  dolayisi ile  buna bagli olarak  benzin icindeki elektronlar sirali halde  yanma odasina gidiyor  ( soylenti bu)  bu nedenlede  duzenli bir yakma ve sonucunda ekonomi  oluyormus.????  arastirilmasi gereken bir konu derim? Ama ben inanmiyorum 

madem elektronlari siraya diziyor    BRC de sirali sistem   zaten siraya dizilmis durumda  ekonomi iste bunda   bence baska seylere gerek yok  millet ticari kaygi ile nelerle ugrasiyor  herkes hibrid araclar uretmeye basladi biz neyle ugrasiyoruz    bir yazarimizin  TUBITAK   ta verdigi  soylev gibi   " DOGRU YOLU GOSTERMEK, BILIMLE  OLUR  ATATURK DEMISKI   HAYATTA EN HAKIKI MURSIT ILIMDIR    HALA BU KELIMEYI TURSUCU HURSIT DIYE TANIMLAYANLARA  ITHAF OLUNUR"  ne guzel bir sozcuk degilmi ?   selam ve sevgilerimle
    Can MOCAN

SAYIN MOCAN BILGILERINIZ ICIN TESEKKURLER
    mtayyip (tabii su an  da sistem beni baska biri olarak gormeye baslamis)

Iyi Gunler;
        Bu miknatislar , carbon molekullerini siraya diziyor. Dogru. Bu da daha iyi yanma saglar. Dogru. Ancak Siraya dizilen molekuller sirali bir halde yanma odasina gitmezler. Miknatislarin etkisinden kurtulduktan hemen sonra siralari tekrar bozulur ve yanma odasina yine karisik girerler. Buda yakit tasarrufunu saglamaz.
        Cevreciler bu sistemi bacalarda kullaniyorlar . Fabrika bacalarinin iki yanini elektromiknatis ile kutupluyorlar ve cikan zehirli gazlari kutuplarina gore diziyorlar bu sayede filtre ediyorlar. 
    Ama motorda faydasiz.

Edited by - karanfil Tarih: 22/11/2006 16:18:09

Edited by - karanfil Tarih: 22/11/2006 16:19:00

BENCEDE DUZMECE GIBI GELIRYOR.VATANDAŞI KAZILMAKA ICIN DEGIŞIK BIR YONTEM OLABILIR KESIN KONUŞMAKTA ISTEMIYORUM...

KADIR BEY, BIR UZMAN OLARAK SON NOKTAYI KOYMUŞTUR. ARTIK YORUMA GEREK YOK DIYE DUŞUNUYORUM. HERKESE TEŞEKKURLER
    mtayyip
    pendik / istanbul

Fuel Max denen Amerikan mali urun tuketiciyi kandiriyor diye Amerika da mahkeme karariyla yasaklandi.
    Bu urunler tamamen tuketici kandirmaya yonelik.

Bunlar faso fiso seyler bilincli tuketici olarak bu tur duzmece seylere inanmayalim arkadaslar...

Sn.ahmetselam, Bizim urettigimiz arac daha saglam,daha hafif,daha ekonomik olsun diye milyon dolar harcayip ar-ge calismalari yapan dev firmalar 50 Ytl lik bir cihazi mi araclarina fabrikasyon olarak takmiyorlar. Bu cok dusundurucu degilmi, fabrikasyon olarak takilan tek yakit tasarruf cihazi LPG dir. Ben bu kadar diyorum yorumu size kalmis...Saygilar efendim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler