+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 ELANTRA TUNE MODELDE LPG MOTORA ZARAR VERİRMİ

2012 ELANTRA TUNE MODELDE LPG MOTORA ZARAR VERİRMİ

ELANTRALARIN SİPOPLARI GERÇEKTEN MAGNEZYUM ALAŞIMLIMI,OYSA MOTOR ERA İLE AYNI MOTOR.ERA İLE 57000 KM YOL YAPTIM HİÇBİR SORUN YAŞAMADIM.BAZI YORUMLARDA ELANTRA NIN MOTORUNA ZARAR VERDİĞİ SÖYLENİNCE ALMAKTAN VAZGEÇTİM

Cevap: 2012 ELANTRA TUNE MODELDE LPG MOTORA ZARAR VERİRMİ

Yeni Elantralar dan supap sorunu ile ilgili olumsuz bir geri dönüş olmamıştır. Supap riski olan araçlar için lpg programımıza VSR özelliği eklenmiş ve kullanıcı istemesi halinde sigorta seçeneği de mevcuttur.

SAYIN YETKİLİ BEN ARACIMA MOTOR KASKOSU YAPTIRMAK İSTİYORUM .BU KASKOYU HERHANGİ BİR 2A SERVİSİNDEN YAPTIRABİLİRMİYİM.YOKSA LPG MONTAJI YAPAN SERVİSTENMİ YAPTIRMAM GEREGİYOR.TEŞEKKÜRLER.

Sigortanın montaj sırasın da yapılması gerekiyor. Fakat yinede montaj yapan bayi ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bilginize saygılarımızla

2012 Elantra 1.6 Otomatik aracıma manifold denilmeden montaj yaptırmak istiyorum. Bursa da pipolu montaj yaptirabilecegimiz bir servis var mıdır. Ayrica hangi sistemi tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

Sayın muradoz,
    Pipolu montajı bütün yetkili bayilerimizde yaptırabilirsiniz. Aracınıza uygun modellerimiz BRC Sequent32 ( BRC Sequent32 Honda Türkiye ile yaptığımız anlaşma ile Fabrika çıkışlı Honda Civic ECO araçlara uygulan kit ile temelde ayni özelliklere sahiptir.) ile maliyet açısından daha uygun olan GFi'dir. Temelde her iki kitimiz de ayni olup aralarındaki fark enjektör ve Regülatördür. Her iki kitimizin garantisi, garanti şartları yerine getirildiği sürece (Periyodik bakım vs gibi) 2 yıl veya 100. 000 km'dir.
    Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ayrıca montaj sırasında yetkili bayilerimiz kanalı ile aracınıza subap sigortası veya aracınızın km vs şartlarının uyması durumunda motor sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli