+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FİAT BRAVA ARACIM SANİYEDE BENZİNE VE LPG YE GEÇİŞ YAPIYOR

FİAT BRAVA ARACIM SANİYEDE BENZİNE VE LPG YE GEÇİŞ YAPIYOR

Merhaba sevgili brc yetkisilisi benim 2001 model fiat brava 1.6 16v arabam var üzerinde brc kit var arabayıçalıştırıyorum ısınıyor ve lpg ye geçiş yapıyor buraya kadar sorun yok ama lpg ye geçtikten sonra ikide bir bi benzine bi gaza geçiyor sinyal sesi vermeden yapıyor bu geçişleri ışık turuncuya dönüyor biraz gidiyor yeşile dönüyor biraz gidiyor yine turuncuya dönüyor sürekli geçiş yapıyor ve beni deli ediyor lütfen yardım din neyden kaynaklanabilir bu durum rolantide araba durunca yeşile dönüyor gaza yani ve geçmiyor benzine ama yolda giderken saniyeede bir geçişler yapıyor ben buna bi anlam veremedim neyden kaynaklanır arabanın gidişinde performansında hiç bi sıkıntı yok tabi sürekli geçiş yaptığı için ne kadar yakıyor onu da bilmiyorum lütfn yardım edin bana

Cevap: FİAT BRAVA ARACIM SANİYEDE BENZİNE VE LPG YE GEÇİŞ YAPIYOR

Sistem Map, devir veya enjeksiyon süresini okuyamıyor veya temassızlık söz konusu olabilir. Aracınızın yetkili bayilerimiz de kontrol edilmesi gerekiyor. Yetkili bayilerimize www.brcnerede.com dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

+ Konu Cevaplama Paneli