+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: su kacagi

kadir abi aracimda seq 24 var.
    sebebini bir turlu bulamadigimiz bu kacak yuzunden kac kere kontrol edildi bende sayisini unuttum antifirizim hep bosa gidiyor.bide pembe  oldugu icin baya pahali..
    malum doguda oldugum icinde kis sartlari cetin gececege benziyor...
    tamircilerde ugrasmak istemiyorum..bu toz tikayilardan koysam arabaya lpg min regulatoru yada herhangi bir parcasina zarari olurmu?
    siz tamam derseniz yarin gidip koyduracam..
    kolay gelsin

Tikayicilardan koydur. Bizim sisteme bir zarari olmaz.

sevgili uur  bu urunden koydugun takdirde  aracindaki hararet artacak  bu nedenle sogutma fanin  daha cok devreye girip cikacak  bu seferde pesinden aku problemin cikar  boyle kestirme yollara niye basvuruyorsun  bizde renault 19  bir arac vardi kizimin  radyatorunde kacak yuzunden  gri renkli  bu toz urunden koyduk kacak kalkti ama  dedigim problem basladi  bence   e s a s  k a c a k   neredeyse onun cozumune bak    bir tuyo    kalorifere giden  ve regulator un montaji esnasinda  kesilen hortuma takilan  T  ler  catlak olabilir  mumkunse  bunun  metal olanlarindan bul ve degistir.  Cunku  anladigim kadarla   yavas bir sizdirma soz konusu  buda orada motorun isisindan dolayi  buharlasmakta dir.  hortumlarda  kirec rengine benzer  seyler gorursen  dikkatle izle  kacak buyuk ihtimalle  orada     selamlar

sayin uur
    aracinizin kalorifer peteklerinizdede  yada peteklerinizin giris ve cikis deliklerinizde de catlak olabilir . bunlarida kontrol ettirin. ayrica mocan abinin dedigi gibi tikayici pek mantikli degil. gecici bir onlem . zaten kadir abide onu kastetmis . benim arabamdada kacak vardi ben koydurdum tikayicidan hararet  problemi yasamiyorum ama genede dedigim gibi tikayici maddeler gecici bir onlem. asla bu sekilde uzun sure aracini kullanma

okuldan yeni ciktim.. yorumlarini bilgilerini esirgemeyen abilerime cok tesekkur ederim..
    siz haklisiniz galiba sorunu kokunden halletmek onemli ama bulamayinca cok sinir oldum..
    butun t lere, kaloriferede baktiriyim ins oralardandir..sabahlari bide aksamlari baya buhar cikiyo eksozlardan.yada faruk abinin dedigi gibi conta mefta oluyo galiba..

can amca ,,senden ii olmasin faruk abi bi tanedir..
    hic bir zamanda faruk abiye montaj yaptirdigima pisman degilim herkesede tavsiye ediyorum izmitte olsam hemen hallolurdu ama burda olmuyo..tanis tamirci yok denecek kadar az..
    adamlarin seq 24 ten nerdeyse haberi yok goren kafayi yiyo bu nasi lpg sistemi diyolar...

can amca conta yaninca eksozdan baya bi beyaz duman cikiyor..belediyenin sinek ilaci gibi nerseyse..bide herzaman yaga su karismiyor bildigim kadariyla...
    herkese selamlar.

Merhaba ugurcugum ben Faruk, tikayici dedigin eger toz halinde ise tavsiye etmiyorum, antifiriz gibi sivi olanlari var onlardan kullanmanda sakinca gormuyorum. Benim previa gunde iki litre su kaybediyordu hemde devirdaimden (maalum japonyadan bir ayda geliyor parcam)simdi gram eksilme yok. Bu urunu aksesuarcilardan bulabilirsin, Kutusu kadin figurune benziyor markasini hatirlamiyorum ama bildik bi marka...
    Ama mocan beyin dedigi gibi dikkatle taakip edip arizayi onarsan daha iyi olur. Leke gordugun nokta varsa kacak oradandir, eger hic bir sekilde kacak olmadigindan eminsen Gozun aydin silindir kapak contan sana goz kirpmaya baslamis ilgini bekliyor...iyi tahsiller canim

Ainesi istir kisinin lafa bakilmaz  
    bu meshur atasozunden sonra  isinin ehli oldugu  belli olan   Sayin Faruk Sevgili  beyefendiyi  tebrik ediyor  ve  BRC kullanan yada kullanacak  olan herkese   ( fs@2a-lpg.com]  izmit adresini   tavsiye ediyorum. ahhh  keske bende  Izmittte olup tum islerimi sayin Faruk beye  yaptirabilseydim.  tekrar tesekkur ve saygilarimla   Can MOCAN 

Not : Sayin Faruk bey son anda dikkatimi cekti  silindir kapak contasi mevzuu    eger contasinda yanik varsa   eksozundan beyaz duman atmazmi  daha dogrusu yogun  halde su buhari   yada   motor yagina su karistiracagindan yagi camur hale gelmezmi ?  yanit  verirseniz memnun olacagim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler