+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: scenic 2

scenic 2

öncelikle herkeze iyi günler aracım 2006 model scenik 2 1,6 16 v aracımda mavıdenizler tarafından takılan brc sıralı sistem lpg vardır aracımdanda sıstemdende cok memnunum.tek sorunum ekranda beliren eksoz emisyon kontrol edin uyarısı ne yaptıysam bunun önune gecemedım ılk aldıgımda bole bır problem yoktu yapılmaması gerekırken aracın motorunu yıkattım ve bobınlere su gıttıgı solendı takım olarak bobınlerı yetkılı servıste bujılerle beraber 2 defa degıstırdım suan bobınlerde bır problem yok aracın ne cekısınde nede gıdısınde bır problem yok gecen hafta bursa nir mühendislikte lpg ye kalıbrasyon ayarıda yaptırdım ve 400 km sonra tekrar yandı sehır ıcınde 1000 km de bıle yanmayan ısık sehır dısında 300 400 km arasında yanıyor şimdi aracın bobınlerı motor yıkandıktan sonra zarar gordugunde aracın sarsıntılı calısması sonucu kam mili kaptörununde arızalandıgından veya yıkama sonucu su aldıgından suphelenıyorum sayın yetkılı bu sorun benı bayabı maddı sıkıntıya soktu katalıtık konvektor dahı bunun yuzunden arızalandı bana yardımcı olursanız sevınırım yetkılı servıs lpgden dolayı dıyee basından savıyor bır yol gosterırsenız sevınırım mugla milasta oturuyorum pek fazla anlıyanda yok

Cevap: scenic 2

Yetkili servis cihazı ile aracınızın verdiği arıza kodunun okunması ve okunan arıza koduna göre işlem yapılması gerekiyor. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli