+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 308 vti motor brc lpg montajı

308 vti motor brc lpg montajı

Herkese selamlar. Aracımı aldığım günden beri kime sorduysam lpg uyumu olmadığını söyledi. Bir çok lpg markasına gittiğimde lpg montajına yanaşmadılar. Ta ki Ankara brc bayisi mavidenizler otogaz şti. sahibi Tuncay ustayla tanışana kadar bende umutsuzdum. Tuncay usta bana aracın lpg montajının biraz farklı bir teknikle yapılacağını bu yüzden biraz fazla uğraştıracağını (aracın emiş değerlerinin çok az olmasından dolayı) diğer bayilerin standart montajın dışına çıkmak istemedikleri için olumsuz baktıklarını belirtti. Montaj 1 günden fazla sürdü. Sızdırmazlık raporunu da alınmış halde tarafıma teslim ettiler. Bende montajın her aşamasında ustaların başında bulundum. Araç mekaniği konusunda bilgim olmamasına rağmen biraz endişe birazda meraktan aracın başından ayrılmadım. Ustalar sağolsun her sorumu büyük bir sabırla yanıtladılar. Araca psa modülü de taktırdım. Şimdi gelelim araç sürüşüne......
    Aracı sürerken lpg geçişlerinde yaşadığım tek sıkıntı lpg ye geçtiğini hissettirmemesi : ) rölantide hiç bir sıkıntı olmadı. Lpg ye geçiş belli olmadığı için ilk gün gözüm hep lpg düğmesinde idi. Aracın çekiş gücünde de hiç azalma olmadı. Aracı özellikle sıkıştırarak yüksek devirlerde ve ani hızlanmalarla kullanmama rağmen sıkıntı olmadı. Araç arıza ışığı hiç yanmadı.
    Lpg montajı düşünen kullanıcılara tavsiyem montajı usta ellere ve bu konuda bilgili firmalara yaptırmaları. Buradan BRC ye ve özellikle MAVİDENİZLER TUNCAY Usta ya teşekkür ediyorum.

Cevap: 308 vti motor brc lpg montajı

araçınızızn şuan ki durumu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?
    (ben de aynı araça sahibim bende lpg dönüşümü yaptırmak istiyorum bu konuda bilgi istiyorum)

+ Konu Cevaplama Paneli