+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 26 Sayfadan
1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 256 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEMNUN MUSTERILER BURAYA

Bu sayfa memnun musterilerin sayfasidir.
    2A Muhendislik ve bayileri ile ilgili olan memnuniyetler buradan yazilabilir.
    Ayrica servis ve bayilerin sorunlari ve memnuniyetleri icin bu noktadan haberleseli

Her turlu teknik konuda yardimci olan,
    Sorunlar ile bire bir ilgilenerek musteri memnuniyeti saglayan,
    Kadir Beyin sahsinda tum calisanlarina,
    BRC Turkiye  distribitoru 2A muhendislige&nb

Tesekkurler Necmi Yilmaz. Diger tum memnun musterilerimiz de acmis oldugunuz bu sayfaya bekliyoruz. Araclarin marka, model yillari ve tipleride yazilacak olursa, LPG yi dusunen potansiyel musteriler icin

Kusura bakmayin ben sizlere katilmiyorum.Bu kadar ilgi ve memnuniyet Petrol sirketlerini uyandirdi.Bizleride rahatsiz etti.Sizdemi gaza geldiniz?Seklinde reklam yapan markali petrol sirketi var.Dunde hemencecik 4.2 oraninda LPG ye zam yaptilar.Uyandi

Sn. Kadir Bey
    sizlerin sayesinde daha bilincli bir tuketici oldum tercihlerimi yaparken kriterlerimi
    daha da hassaslastirarak dogru tercih yaptigima inaniyorum. en azindan vicdanen cok rahatim
    aracim dacia logan laureate

cok sukur benimde artik seguent24 um var cok arastirdm kadirbeye cok soru sordum ama enguzel kitin seguent 24 olduguna karar verdim ve sonunda taktirdim mucizevi bir alet eski sistemlerle alakasi yok gazdan benzine

tokatta sirali sistem taktirmak isteyenlere onerim ays otogaz orda ihsan beyi bulsunlar sanki kendi arabasina takiyo gibi okadar titiz davraniyo cok muhtesem bir montaj yapiyo sagolasin ihsan usta sagolasin brcseguent 24

Merhabalar...
    2a Muhendislik AS. sayesinde ben de BRC-MTM markasindan fazlasi ile memnun olan musterilerden biriyim.Zaman zaman forumda sikayetler de gormekteyim.Ancak takdir edersiniz ki "istisnalar kaideyi bozmaz&

2a Muhendislik A.S,Kadir beye,karsilasilan problemleri kendilerine gorev adladen servislere FS oto gaz izmit faruk beye, hepinize cok tesekkur ediyorum ilginizin ve alakanizin artarak devam etmesi dilegiyle COK TESEKKU

fatih77 sorunun halloduguna sevindim.bu siralidan takipta memnun kalmayan yok gibi.

Bu Konu için Etiketler