+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan
BirinciBirinci ... 16 24 25 26
Toplam 256 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 256 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEMNUN MUSTERILER BURAYA

Cevap: MEMNUN MUSTERILER BURAYA

Merhaba. 2010 Hyundai i30 CW 1.6 126 bg aracıma. 22.04.2011 tarihinde Mardin ESAS Lpg de BRC kit taktırdım. Şu anda herhangi bir sorun yok. inşallah olmaz da İlgi, alaka ve işciliklerinden dolayı başta inayet usta olmak üzere Tüm ESAS LPG çalışanlarına teşekkür ederim.

Merhaba öncelikle 2a Mühendislik BRC Merkez servis Turan Yücel,Murat Yücel ve servis çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum Opel Astra aracıma yaptıkları temiz işçilikten çok memnun kaldım kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum....

2008 peugeot 308 thp sahibiyim. Kime sorduysam olmaz bu araca lpg dediler ama BOLU BRC BİRLİK OTOMOTİV YETKİLİSİ ÖNDER USTA direk enjeksiyonlu araçlara özel kit elimizde var yapılır dedi.Bende aracımı onun meziyetli ellerine bıraktım ve mükemmel bir işçilik yaptılar.Daha yeni uzun yolda test ettim ve aracım 0,22 krş la beni şaşırttı. Daha nice uzun yollara brc ile TEŞEKKÜRLER ÖNDER USTA.......

Merhaba, Bursa NIRA Mühendislik'ten çok memnun kaldım. Servis düzenli, tertipli ve temiz müşteriyi çok iyi karşılıyorlar. İşlerini de çok iyi yapıyorlar. Tüm personele ve özellikle Yakup Usta'ya teşekkür ediyorum. Hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Bursa'lı BRC kullanıcılarına da bu servisi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Ankara MOCAN'da BRC MY11 takıldı. Montaja giderken otobanda devir saati 3250, hız 125 km, Montaj sonrası gazda devir saati 3250, hız 122 km, Aracı 150 km hıza çıkardım hiçbir olumsuzluk yok, bassam hız daha da yükselecek, Güzel bir işçilik ve güzel bir programlama olmuş her halde, yakıt durumuda iyi olur umarım.

Bölge bayisi Nira mühendislik teşekkür ediyorum özelikle Ramazan Bey..Hüseyin Beye profosyonel yaklaşım ve çalışmalarında. Dolayı tebrik ediyorum..Forumda diğer bölümlerede yazdım burayada yazıyorum. Yaşadığım eziyetlerden sonra beni çok büyük bir takıntıdan kurtardılar,...Teşekkürler NİRA MÜHENDİSLİK KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ....10 puan

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler