+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: motor soğukken tek marşta almıyor..lütfen yardım

motor soğukken tek marşta almıyor..lütfen yardım

2000 passat 1.8t aracım. yaklaşık 2 yıl önce takıldı aracıma brc sistemi. 1 ay öncesine kadar sorunsuz sıkıntısız çalışıyordu. bırakın soğuk havayı, gün içerisinde hava iyiyken bile motor soğukken tek marşta almamaya başladı. lpg taktırdığım servise gittim, sorun ısı sensöründe dediler, değiştirdiler ama düzelmedi. daha sonra vw özel servise götürdüm,cihaza bağladılar hiç bir sorun yok dediler aracı 200-250 km benzinde kullan büyük ihtimalle sorunun kalkacak dediler ama bana pek iyi bir çözüm olarak gelmedi. ARACIM ŞUAN MOTOR SICAKKEN TEK MARŞTA ALIYOR. SOĞUKKEN İKİNCİ VEYA ÜÇÜNCÜ MARŞTA ALIYOR. LÜTFEN YARDIM SORUN BENZİN SİSTEMİNDEMİ YOKSA LPG SİSTEMİNDEMİ. YOKSA USTALARAMI

Cevap: motor soğukken tek marşta almıyor..lütfen yardım

Sorunun kaynağının daha kolay tespit edilebilmesi için aracınızı benzin de kullanmanız faydalı olur. Bilginize

benzinde 200 km yaptım herhangi bir değişiklk olmadı varsayalım ne yapcaz

Aracın benzin sistemi ile ilgili sorun var demektir.Düzelir ise LPG sistemi ile ilgili sorun vardır diyebiliriz. Bilginize

bugün itibariyle benzinde yaklaşık 100 km kullandım sabah araç tek marşta aldı, sayın yöneticim sorunun tüp sistemiyle ilgili olduğu aşikar durumun. acaba hangi parça değişecek

Bahsettiğiniz sorun uzun bir yolculuk sonrası ortaya çıkmış ise lpg ayarlarını da sorun olabilir. Yok her zaman genelde kullanılan bir güzergah da araç kullanırken ortaya çıkmış ise regülatör ve enjektörler den manifolta gaz kaçağı var mı kontrol edilecek. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli