+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 bravo turbo jet 120 hp aracıma lpg taktırmak istiyorum.

2008 bravo turbo jet 120 hp aracıma lpg taktırmak istiyorum.

foruma yeni katıldım öncelikle bu şekilde bilgi alışverişi yapabileceğimiz bir ortam hazırladıkları için yöneticilere teşekkürler.
    aracıma uyum sorunu var diye lpg takmak istemiyorlar brc olsun landirenzo olsun. sırf takmamak için 3000tl fiyat çekenler var. bana anadolu yakasında takarız sorun olmaz diyen sadece mucip otogaz oldu brc kit olarak. ancak içime kurt düştü bir kere. bana usta lazım brc de olsa şunu anladım ki usta da bitiyor herşey. aracıma lpg taktırmam için aklımda ki şüphelerden arınabilmem için garanti şartları nelerdir. aracımda hem akaryakıt tasarrufu istiyorum hem de benzinle fark olmamasını istiyorum. çok şey istediğmi sanmıyorum. bu turbo kitlerde prins önerdiler açıkcası o kadar para vermek de istemiyorum herşe ustada bittiği düşüncesindeyim. yardımıcı olursanız sevinirim. pendikte oturuyorum arıca şimdiden teşekkürler...

Cevap: 2008 bravo turbo jet 120 hp aracıma lpg taktırmak istiyorum.

Sn Özgür,
    Aracınıza lpg dönüşümü için her hangi bir engel bulunmamaktadır. Aracınıza uygun kitimiz MY-11'dir. 2 yıl veya 100.000 km kit ve kitin donanımlarından dolayı oluşabilecek sorunlar için garantimiz mevcuttur. Ayrıca montaj sırasın da aracınıza isterseniz yetkili bayilerimiz kanalı ile motor sigortası yaptırabilirsiniz. %3 civarı performans kaybınız olabilir fakat ilgili kayıp karşılığı olarak %40 civarında bir tasarrufunuz olur. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla

Cevap: 2008 bravo turbo jet 120 hp aracıma lpg taktırmak istiyorum.

%5 e de razıyım ben performansta yeter ki sıkıntı olmasın. teşekküerler

+ Konu Cevaplama Paneli