+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: opel vectra 96 2.0 motor tekleme

opel vectra 96 2.0 motor tekleme

Aracim ozellile rampalarda yuke (3te ve ustu viteslerde )bindiginde tekleme yapiyor bunun icin enjektorlerin komple degismesi gerektigi gerekli dedi usta degistim ama ayni baska bir servise goturdum tup ayarindan ve bujiler degismesi gereklidir dendi degisdim ayni sıkıntılar devam etmektedir ustası na sorduğu mda bobini kontrol et dedi bobinde ariza yok sonuc olarak enson beyin değişecek deniyor ne yapmalıyım beyinden kaynak lanirmi

Cevap: opel vectra 96 2.0 motor tekleme

Kullandığınız lpg sisteminin markasını ve modelini belirtmemişsiniz. İlgili araçlarda bahsettiğiniz durum için öncelikle sırası ile yapılması gereken kontroller, Buji, Buji kablosu, Ateşleme bobini, aracın kendi elektrik tesisatı özellikle benzin enjektörü ve ateşleme bobini tesisatı ve bölgesi çünkü ilgili araçlardan motor ısısından dolayı elektrik tesisatı izolasyonu sertleşip açılarak, kısa devrelere yol açmaktadır.

Ustam hangi bujiyi kullanmaliyim aracim icin lpg bujilerimi orjinalimi

Buji firmalarının kataloğundan aracınızın motor koduna uygun LPG bujisi temin edebilmeniz durumun da LPG bujilerini de kullanabilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli