+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tank değişimi

tank değişimi

Megane II sedan aracımda 55 lt lik silindir tank var ve 10 senesini doldurmak üzere ben bu tankı 55 lt lik simit bir tank ile değiştirmek istiyorum Bunun için nasıl bir prosedür izlenmeli Tank + şamandıra +bakır borular v.s ve bana tank değişim maliyetini yazabilirmisiniz İlginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Cevap: tank değişimi

Silindir tank ile simit tank şamandıraları farklıdır şamandıranın değişmesi gerekiyor. Tank değişimi sonrası tankın montaj yapıldığı yer değişeceği için bakır boru değişimi de gerekebilir. Mevcut tankınız 10 yılı doldurduğu zaman değişim gerekecek bu değişim sırasında aracınıza tadilat işlemi yapılacak bu işlemeler sırasında tank tipi değişikliğine gidebilirsiniz özel her hangi bir işlem yapmanızı gerek yoktur. Maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla

merhabalar
    benim paliom dada simit tank var 2008 üretimi. tank değişimi 10 yıldan 15 yıla çıktığına dair bir haber okumuştum. Ben tank değişimini 2018 demi yoksa 2023 temi yaptıracağım?
    saygılarımla

Sayın seneratmaca,
    Üzerinde kullanım ömrü 10 yıl yazan tankların yönetmelik değişimi ile ömrünün15 yıla çıkması gibi bir durum bulunmamaktadır. 15 yıl, üzerinde kullanım ömrü 15 yıldır yazan tanklar için geçerli olacaktır. Şuanda henüz tankalarının kullanım ömrünün 15 yıl olduğunu beyan eden tank üreticisi bulunmamaktadır. Bilginize

cevabınız için teşekkür ederim
    iyi çalışmalar dilerim

+ Konu Cevaplama Paneli