+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım

Thumbs down Yardım

Merhaba bende 2011 Honda civic var be brc LPG takılı 2 senedir sorunsuz kullanırken birden anahtardaki ışıkların hepsi yanıp sonmeye başladı iki saat sonra düzeldi ben yine servise getirdim bilgisayara bağladılar sorun yok dediler fakat suanki sorun araç i çalıştırıyorum ısınmasını bekliyorum sabit halde onceden iki dakikada gecen araç şimdi sabit haldeyken gecmiyor araç hareket edince 30 saniyede geciyor LPG ye anlamadım sabit haldeyken 15 dakika. Bekliyorum yine gecmiyor hateket edince geciyor neden olabilir acil cvp

Cevap: Yardım

Ledlerin yanıp sönmesi tank dolumu sonrası başlayıp 30-40 km kullanım sonrası sona eriyor ise dolu tank kalibrasyonu yapılacak. Olay rast gele meydana geliyor ise tank tam dolu veya yarım yada bitmeye yakın gibi tank üzerindeki lpg seviye sensörü tesisatında veya lpg anahtarı arkasında ki soket de temassızlık olabilir buralar da sorun yok ise seviye sensörünün kontrol edilmesi gerekiyor. Aracınızın geçişi gaz pedalına basınca ( Tip-İn) geçişe ayarlanmış olabilir. Her iki durumu da www.brcnerede.com da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize iletebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli