+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ecoboost motorlara lpg

ecoboost motorlara lpg

BRC-LDİ sistemi ford ecoboost motorlu araçlara takılabilecek mi acaba yardımcı olursanız sevinirim.Aracım 2011 mondeo 1.6 ecoboost 160 bg

Cevap: ecoboost motorlara lpg

Şu an için ilgili motorlara uygun LPG kiti bulunmamaktadır. İlgili araçlara ileri tarihlerde dönüşümüne başlanacak LDİ sistemlerimiz ile dönüşüm yapılmasını beklemekteyiz. LDİ hakkın da ki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. Bilginize

Benim araçta 2011 Fort Mondeo Ecoboost 160 BG Bende makul fiyat olursa taktırmayı düşünüyorum ve galiba Temmuz-Ağustos gibi piyasaya çıkacağı söyleniyordu. Ne oldu acaba? Bir gelişme var mı? Bililendirirseniz sevinirim.

LDİ KİA araçlara montajlar başladı fakat Ecoboost motorlar için henüz bir gelişme bulunmamaktadır. Bilginize

Acaba bir değişiklik var mı? Montajlar ne zaman başlıyor?
    Alıntı agokce_31@hotmail.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araçta 2011 Fort Mondeo Ecoboost 160 BG Bende makul fiyat olursa taktırmayı düşünüyorum ve galiba Temmuz-Ağustos gibi piyasaya çıkacağı söyleniyordu. Ne oldu acaba? Bir gelişme var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ecoboostla ilgili bir gelişme var mı acaba?

İlgili motorlar için şu anda bir gelişme bulunmamaktadır. Her hangi bir tarih veremiyoruz. LDİ'nin montajları şu anda güncel GDİ motorlar ile devam etmektedir. Bilginize

efendim benim 1.6 ecoboost 182 ps 4*4 aracıma uygun lpg takılabiliyormuacaba

EcoBoost motorlara uygun henüz LPG kiti bulunmamaktadır. İlgili araçlara ileri tarihlerde LDİ sistemlerimiz ile dönüşüm yapılabilecek fakat zaman ve maliyeti konusun da henüz bilgi aktarabilecek aşamaya gelmedik. Bilginize

EcoBoost motorlara uygun henüz LPG kiti ile ilgili herhangi bir gelişme var mı? teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli