+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Focus III 1.6 125hp motor garantisi

Focus III 1.6 125hp motor garantisi

Focus III 1.6 125hp aracıma LPG uygulatmak istiyorum ama aracımı sıfır aldım ve motor garanti dışı kalacak. Uygulatınca BRC motor garantisi veriyor mu? Brc My11 montaj dahil fiyatı ne kadar saygılarımla...

Cevap: Focus III 1.6 125hp motor garantisi

Aracınıza uygun modelimiz MY-11’dir. LPG sistemi ve sistemin parçalarından dolayı oluşabilecek sorunlar için 2 yıl veya 100.000 km garantimiz mevcuttur. İsterseniz montaj sırasın da Supap ve supap yataklarınız için yetkili bayilerimiz kanalı ise sigorta yaptırabilirsiniz. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize

Alıntı tiffany23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Focus III 1.6 125hp aracıma LPG uygulatmak istiyorum ama aracımı sıfır aldım ve motor garanti dışı kalacak. Uygulatınca BRC motor garantisi veriyor mu? Brc My11 montaj dahil fiyatı ne kadar saygılarımla...
    2010 ford focus ti-vct aracımda sübap kesti özel serviste 1000tl ye yaptırdım ama 90bin km dayandı bence düşünmeden taktırın ettirdiği karın yanında bu rakam solda sıfır kalır.

Yakıt olarak lpg kullanımından dolayı aracın supap kesmesi zor bir ihtimaldir. Ayrıca isteyen kullanıcılara supap sorunları için yukarıda bahsettiğimiz sigorta seçeneğinin yanın da sistemimin VSR ( İstenen devir ve map değerinden sonra istenen miktarda aracın LPG yerine benzin kullanması %80 LPG %20 benzin kullanımı gibi ) özelliğini aktif de edebiliyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli