+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000 Civic Lpg Sorunu

Unhappy 2000 Civic Lpg Sorunu

öncelikle merhaba;
    Biraz lpg den yana dertliyim ve 2a nın kalitesini bildiğimden sizinle durumumu paylaşmak istedim.
    Aracımı 2. el olarak aldım ve üzerinde xxxxx marka lpg vardı.Aradan bir hafta geçti aracım gaza geçtiğinde direk stop ediyordu.Servise götürdüm enjektörlerinde sıkıntı olduğunu söylediler değiştirdim.
    Yine 5 gün kadar oldu araba aşırı yakıyordu.Kalibrasyon yaptırmak için tam yola çıkacaktım ki araba gazı hiç çekmiyordu direk stop ediyordu sonra doğru yekili bayisine gittim hava sıkıştığını ve xxxxlerde bazen böyle uyum sorunu olduğunu belirttiler eğer tekrarlarsa beyinin değişmesi gerektiğini söylediler.Kalibrasyonumu yaptırdım 2 gün sonra yine aynı sorun ile karşılaştım ve başka tanıdığım birinde komple xxxxin beyni vardı gittim bi xxxx servisine komple tesisatını değiştirdim.Herşey yolundaydı ama dün arazım gazdayken ve içinde 50 tl lık gaz vardı 2 çizgi gösteriyordu lpg ve gaz değişim ışığım yeşil olarak yanıp yanıp sönmeye başladı stop ettim aracı tekrar çalıştırdım ancak o benzin tüpe geçme sesi çıkmadı aracımdan niketim arabayı öyle kullanmak zorunda kaldım.60 km kadar aracı kullandım sabah kalktığımda ise araba çalışmıyordu benzini bitmişti.İlk lpg li aracım ve bu kadar sorunla karşılaşmak arabadan soğuttu beni sizden ricam komple sistemimi değiştirmeliyim böyle sorunlarla devamlı karşılaşacak mıyım ? Eğer sistemi değiştirmem gerekiyorsa 2a ya geçmek istesem bu ne kadara mal olur ?

Cevap: 2000 Civic Lpg Sorunu

Sistemi değiştirmeye fayda zarar durumunu değerlendirerek kendinizin karar vermesi gerekiyor. Bizim sistemimizin aracınız da sorunsuz çalışabilmesi için mevcut lpg sistemi söküldükten sonra benzin de sorunsuz çalışıyor olması yeterlidir. BRC'ye geçmek için aracınızdaki bütün lpg sistemi parçalarının değişmesi gerekiyor. Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize

Cevap: 2000 Civic Lpg Sorunu

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemi değiştirmeye fayda zarar durumunu değerlendirerek kendinizin karar vermesi gerekiyor. Bizim sistemimizin aracınız da sorunsuz çalışabilmesi için mevcut lpg sistemi söküldükten sonra benzin de sorunsuz çalışıyor olması yeterlidir. BRC'ye geçmek için aracınızdaki bütün lpg sistemi parçalarının değişmesi gerekiyor. Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize
    teşekkür ediyorum değerli yorumlarınızı için en yakın zaman yetkili bir bayinizle irtibata geçiyor olacağım.

+ Konu Cevaplama Paneli