+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Önerilerinizi bekliyorum..1.4 sx C4 için hangi kit??Acil cevap lütfen

Önerilerinizi bekliyorum..1.4 sx C4 için hangi kit??Acil cevap lütfen

Arkadaşlar 2005 model 14 sx C4 araç için hangi kiti önerirsiniz..Daha önceden aynı araca dönüşüm yaptıranlar varsa herhangi bir sorun çıkıyor mu?İnternetten araştırdığım kadarı ile citroenler otogaz dönüşümlerine karşı biraz hassasmış..İşi sıkı tutmak istiyorum o yüzden..Dönüşüm sonrası stop etme,çekiş gücünde azalma,arıza lambası,yol bilgisayarı sorunu vs oluyor mu??BRC my-11 önerisi aldım. Ailemizin ilk arabası,daha geçen hafta aldık..Oldukça değerli bir araç o yüzden en sağlıklı seçimi yapmak istiyorum yardımlarınız,önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

NOTiyarbakır'da önereceğiniz bir usta/servis var mı?Çünkü yine net'ten okuduğuma göre montaj da en az kit markası kadar önemli gibi..Saygılar,sevgiler hepinize

Cevap: Önerilerinizi bekliyorum..1.4 sx C4 için hangi kit??Acil cevap lütfen

Aracınıza uygun modelimiz MY-11’dir. LPG dönüşümü sonrası LPG’de çalışma sırasın da yol bilgisayarınızdaki gidilebilecek mesafe ve benzin göstregenzi düşmeye devam edecektir.Ortalama ve anlık tüketim değerleriniz %20 civarı daha eksik gösterecektir. Düşen benzin göstregenizin aracı çalıştırlıdğınız zaman resetlenmesi için aracınıza PSA modülü uygulanabilir. Sistemimiz ile sistem kaynaklı araza lambanız yanmaz. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli