+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 207 vti Lovato biginiz varmı ???

Peugeot 207 vti Lovato biginiz varmı ???

Selamlar
    aracımı mart ayında aldım aldığımda da xxxxxx markanın obd li sistemini taktırdım (7000 km de)

bir kaç ay sonra diğer araçlar ile karşılartırmam da tırmanmalarda aracımın yavaş güçsüz olduğu hissettim.

servise gittim haritada bişeyler yaptı olmazsa memeleri büyütmemiz lazım dedi 2 ayda bu şekilde kullandım sorunum düzeldi sandım. (çekiş süperdi benzinli gibi gidiyordu araç)

meğerse muhtemelen benzin kullanıyordu araç çünkü ara hızlanmalar da yetersiz dediğim için artık ne yapıldı ise araba ile ne zaman süratli gitsem benzinde bitiyor (140-180 aralarında)

bugün servise gittim bilgisayara bağlayıp lpg basıncı yetersiz ise benzin kullan tuşunu kaldırdı.

şimdi tekrar araba rampalarda sanki 75 beygir araba gibi davranıyor.
    (şimdiki km 25000)

sizlerden ricam servisim doğru teshis koyduda işinemi gelmiyor (memeleri büyütmek) zormu geliyor.

yoksa başka bir problem mi var
    varsa bakacak biri problemimi çözecek adres telefonda verirseniz sevinirim...
    ilgilinize şimdiden teşekkürler...

Cevap: Peugeot 207 vti Lovato biginiz varmı ???

Melih Bey,
    Biz de enjektör nozul kullanımı yoktur. Fakat nozul büyütme işlemi zor bir işlem değildir. Başaka bir sorun olabilir. Konu hakkın da ilgili markanın bölge bayisi ile veya ana dağıtıcı firması ile iletişime geçmeniz öneriyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli