+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sürekli lpgden benzine geçme

sürekli lpgden benzine geçme

iyi günler 2004 model focus arabamda brc marka lpg var.29000 km dir sıkıntısız kullanıyordum 4000 km önce filtreleri degiştirdim.1 aydır aracım lpg den sürekli benzine geçiyor.bugün ayagımı gaz pedalından çektiğimde benzine geçtiğini gördüm.boştayken geçmiyor fakat viteste ve gaz pedalına basılmadığında benzine geçiyor.acaba sıkıntı ne olabilir.

Cevap: sürekli lpgden benzine geçme

LPG sisteminin Map ve devir değeri ile tesisat da temassızlık var mı kontrol edilmesi gerekiyor. Gerekli kontroller için www.brcnerede.com 'da ki size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz.

aracım 1.4 fiat linea benzinli. 5 ay önce lpg taktırdım. 2 gün önce de gaz ayarı yaptırmak için trabzon altunsoy yetkili brc servisine gittim. fakat bugün yolda giderken araç içindeki brc gösterge panelinin bütün lambaları söndü. sonra da gidip gelmeye başladı. araç sürekli lpg den benzine benzinden lpg ye geçiyor. sigortasını kablolarını vs. kontrol ettim ama bir şey göremedim. şimdi de yolculuk esnasında sürekli değişme olmasın diye lpg sigortasını çıkardım. sebebi ne olabilir, yardımcı olabilir misiniz ?

Aracınızın yetkili servislerimizde kontrol edilmesi gerekiyor. Sigorta da veya Kontak elektriği bağlantısın da sorun olabilir. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli