+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI GETZ 2011 AĞIRLIK PROBLEMİ

HYUNDAI GETZ 2011 AĞIRLIK PROBLEMİ

Merhabalar,

2011 model GETZ aracımı LPG'ye döndürmek istiyorum. Ama kime sorsam, ''Aracınızın ağırlık bilgisi çok fazla, muayeneden geçebilmek için max 15 kg'lik bir tüp taktırmanız gerekir'' diyor. Bunu da tercih etmiyorum tabii ki. Araç ruhsatım ekte. Rica etsem bu konu hakkında bana daha detaylı bir bilgi verir misiniz?

Cevap: HYUNDAI GETZ 2011 AĞIRLIK PROBLEMİ

Hakan Bey,
    Göndermiş olduğunuz resimde araç bilgileri okunmuyor. Aracınızın kesin durumu için ruhsatınız ile beraber iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

Merhaba,

Esenyurt'ta bulunan bayinize gittim ama tatmin edici bir cevap alamadım. Araç ile ilgili bilgileri aşağıda belirtiyorum:

MARKA : HYUNDAI GETZ 1.4 DOHC HY KLM OTM MODEL YILI: 2011

NET AĞIRLIĞI : 1218 kg AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIĞI : 1540 kg

KATAR AĞIRLIĞI : 2440 kg

KOLTUK SAYISI : 5

SİLİNDİR HACMİ : 1399 CM3 MOTOR GÜCÜ : 71,3 kW

YAKIT CİNSİ : BENZİNLİ

Aracınıza 20 lt tank ile montaj yapılabilir. Standart dönüşüm da 65 kg kit ve dört yetişkin 300 kg toplam 365 kg net ağırlığınıza eklendiği zaman Azami yüklü ağırlığınız 1583 kg yapıyor. Aracınıza 20 lt tank ile dönüşüm yapılması gerekiyor. Bilginize

Çok teşekkür ederim.

bende 2009 ov getz var simit tipi tank ve brc sqrt-27 mi neydi sistem takılı 14/11/2013 de muayeneye girdim benzin full+gaz full girdim ve sıkıntısız ağırlıkla ilgili işlem görmeden çıktım bu şimdi istanbula özgü bi sıkıntı mı? nedir bizlen ya da sizlen dalga mı geçiyorlar hakkınızı arayınız.stepne araçda değil unutmadan!

Aracınız 2009 model ağırlık ile ilgili sorun ilgili araçlarda 2010 model ve sonrasın da vardır. Bilginize

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız 2009 model ağırlık ile ilgili sorun ilgili araçlarda 2010 model ve sonrasın da vardır. Bilginize
    Merhaba 2A Teknik Benim aracım da 2009 ama ağırlık problemi maalesef var. 2009 klm hys oto aracıma lpg takılamıyor. Ruhsattaki ağırlık 1218 kg. Arabanın etiketindeki yüklü ağırlık 1540 kg. Aradaki fark 322 kg. 300 kg. yolcu ve yük sayıldığında geriye 22 kg. kalıyor. 22 kg.lık lpg dönüşüm kiti var mı? Varsa nerede taktırabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Aracınıza 22 lt simit tank kullanılarak MY-11 modelimiz uygulanacak. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com ' da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz.

2010 getz 1.4 doch start modeli 1188-1510 kg benim için de bu my-11 modeli çözüm olur mu ? ilginize şimdiden tşk ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli