+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sequent24 mu ,fast mi?

yeni adigim arabama sirali sistem brc taktiracam bu sistemin de brc olmasina kara verdim yanliz bu sistemi takacak olan servis daha 2 tane arabaya sirali sistem takmis deneyimsizligi beni korkutuyor ayrica formlarda herkes sequent24 onerirken bu servis illa fast modelini takalim diyor seguent24 1500ytl  fast modeline ise1750 istiyor sizce ne yapmaliyim simdiden tesekkurler

Biz FAST ithal etmiyoruz. Yetkili servislerimizde sadece SEQUENT 24 bulunur. Bu nedenle servisin bilgilerini bize bir gonderin kontrol edelim. Buyuk ihtimalle elinde SEQUENT 24 yok sizi FAST a yonlendirmeye calisiyor. Dikkat edin korsan olmasin?

Kadir bey bugun izmir karabaglar sanayini dolastim mesaiden zarzor izin alip ama kafam daha da karisti.kimisi brc cok iyi diyo kimisi de lovato-fast daha randimanli diyo... ne yapcaami sasirdim walla bi bayii de Zavoli diye bi markayi tavsiye etti Brc den pek tatmin olmadiklarini soyledi. merak ediyorum sadece bu cihaz kavgasi nereye gidiyoo?? keske iki tane marka olsa da birini tercih etsek!!! dimi yani? biraz bu markalar konusunda bizi aydinlatirsaniz sevinirim

Piyasada cok marka var. Yetkili servisi, bayilik agi, firmanin buyuklugu, Otomotiv firmalarinca OEM olarak kabul gormus bir urun olup olmadigina bakarak degerlendirme yaparsaniz dogruyu kolaylikla bulursunuz.
    BRC butun otomotiv uretici firmalariyla OEM uretici olarak calismaktadir. Turkiye de bu calismalarimiz TOFAS ile devam etmektedir. Internet sitemizde konuyla ilgili bir cok detayi bulabilirsiniz.
    Iyi gunler.

SELAM KADIR BEY
     GORUYORSUNUZ IŞTE HERKES BIRŞEYLER YAZIYOR VE YAŞIYOR.BIZDE DE AYNI SIKINTILAR VAR GECTIGIMIZ HAFTA SONU OPEL MARKA  ARAC SAHIBI BIR ARKADAŞ GELDI VE AYNEN ŞUNLARI SOYLEDI      BANA ARKADAŞIM BRC NIN ASLINDA LOVATO OLDUGUNU LOVATONUN ETIKETININ SOKULUP BRC YAPILDIGINI SOYLEDI   DIYOR.
           IŞTE BIZ TURKLER BU MUYUZ ?????
    BILMIYORUM AMA ESNAFLIK USTALIK= DALAVERE OLMUŞ
        VATANDAŞ HAKLI KAFASI KARIŞIYOR.BANA GELSE BEN BRC DERIM YA IŞTEN ANLAMAZ BIRINE GIDERSE.....

KADIR BEY
    FAST ILE SEQUENT/SEQUENT 24 ARASINDAKI FARKI VERIRSENIZ ARKADAŞLAR DAHA IYI BILGILENIR
           AYRICA BEN FAST LERIN HER ARACA UYGULANMADIGINI BILIYORUM           DOGRU MU?

dacia logan arabama hangi sistem uygulanmalidir hangi urunu tercih etmeliyim ve sirali sistem neden bu kadar pahali

Araciniz MPI cok nokta enjeksiyonlu, bu nedenle SIRALI sistem taktiacaksiniz.
    Pesin Fiyati KDV dahil 1.500,-YTL

Alinti:
    KADIR BEY
    FAST ILE SEQUENT/SEQUENT 24 ARASINDAKI FARKI VERIRSENIZ ARKADASLAR DAHA IYI BILGILENIR
           AYRICA BEN FAST LERIN HER ARACA UYGULANMADIGINI BILIYORUM           DOGRU MU?

Sequent sistemlerin gelismesi BRC de su evrimlerden gecmistir:
    1- JUST-JUST HEAVY-FLYING
    2- SEQUENT
    3- SEQUENT FAST
    4- SEQUENT 24 (4 Silindirli araclar)
    5- SEQUENT 56 (5-6 ve 8 silindirli araclar)

Siralamada goruldugu gibi en son Sequent 56 ondan once Sequent 24 ve daha yasli Sequent Fast ve Sequent .
    Windows isletim sistemleriyle kiyaslayacak olursak
    Sequent Fast -Windows 98
    Sequent 24 ve 56 -Windows XP denebilir.
    Sitemizde en son yenilikleri takip edip onlari koymayi tercih ediyoruz.
    Bu nedenle gerek 24 ve gerekse 56 konusunda yogunlasacagiz. Malum otmotiv elektronigi hergun gelisiyor. Bizde bu gelisime acik programlari tercih etmek durumundayiz. Cunku BRC de daha cok bu sistemler uzerinde calisiyor ve versiyonlar her an yenileniyor.

Sequent 24 ve 56 nin baslica ustunlukleri: 
    12 Volt Kontak ceryani baglanmiyor.
    TPS kablosu baglanmiyor.
    Sonda istege bagli..
    Devir, hatasiz bir sinyal icin Krank milinden aliniyor.
    Cok fazla kablo kesilmedigi icin hata yapma riski azaliyor, aracin orijinalligi bozulmuyor.
    EURO 4 sinifi araclar bu kablo kesilmesi konusunda cok hassas.
    Ekstra sinyallere ihtiyac duymuyor, benzin ECU suna benzer sekilde calisiyor.
    Su anda TOFAS fabrikalarinda SEQUENT 24 monte ediliyor. Ayni sekilde Italya da otomobil firmalari SEQ.24 tercih ediyor. BRC de bu model uzerinde yogunlasmis durumda. Artik FAST modellerinde AR-GE calismasi yok. 
    SEQ 24 ve SEQ.56 da daha az kablo kesiliyor, montaj suresi kisaliyor. 
    Fiyat olarak bizim bir kampanyamiz var, o nedenle fiyati da uygun.
    Dolayisiyla bu ustunluklerinden dolayi ve yeni versiyonlariyla devamli programlarin guncellenmesi nedeniyle SEQUENT 24 ve 56 uzerinde yogunlasacagiz. 

n/a
    Guest

Alinti:

yeni adigim arabama sirali sistem brc taktiracam bu sistemin de brc olmasina kara verdim yanliz bu sistemi takacak olan servis daha 2 tane arabaya sirali sistem takmis deneyimsizligi beni korkutuyor ayrica formlarda herkes sequent24 onerirken bu servis illa fast modelini takalim diyor seguent24 1500ytl  fast modeline ise1750 istiyor sizce ne yapmaliyim simdiden tesekkurler

24 Son model ama Fast eski 2002 model olan sistem .Onerdigi servis merak etim . Mahsur yoksa soyleyin .
    Fast usta alistigi icin istiyor . Yanilikler heralde onu korkutur .Ama 24 fast tan daha ustun ve fonksiyonlu  oldugu soylebilirim .Zaten son model da O .
    Bilgisayarcilara benziyor Windows XP daha iyi ama onlara kolay geldi icin Windows 98 kuralim sorun olmasin diyorlar .

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler