+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benzin Seviye Göstergesi

Benzin Seviye Göstergesi

Merhaba arkadaşlar,
    (Konu daha önce açılmıştır ama bulamadım. Tekrar oluyorsa özür)
    2013 Model Civic Eco Fabrika çıkış LPG.li aracım var. Aslında yaşadığım sorun birçok kişinin yaşadığı bir sorundur. Araç LPG'de giderken benzin seviyesi de düşüyor. Ankara'da yetkili Honda servislerinden birisi benzin deposunu tam doldurursanız sorun hallolur dedi. Depoyu da tam doldurdum, benzin yaklaşık yarım depoya düştü. Denemek için yine doldurayım dedim, 8 lt benzin aldı.
    Bazı internet sitelerinde yazılım gelecek, bazılarında ise röle gibi donanımlardan bahsediliyor. Daha önce 15.000,00 TL.lik aracıma ucuz bir LPG kiti takıldı, böyle sorun yaşamadım. Şimdi ise fabrikasyon LPG.li 0 "sıfır" araç alıyorsunuz ama böyle bir sorun var.
    Bu sorunu çözebilen var mıdır?
    2A Mühendislikte çalışan yetkili arkadaşlara soruyorum: bu konuda bir gelişme var mıdır?

Cevap: Benzin Seviye Göstergesi

Sn ankara,
    Aracınızdaki benzin seviyesinin düşmesinin kullanılan LPG sisteminin markası ile ilgisi yoktur. Aracınızda yakıt olarak LPG kullanımı ve aracın kendi yazılımı ile ilgili bir durumdur. Benzin seviyenizi yarım deponun üzerinde tutmanız durumun da seviye düştüğü zaman benzin almanız gerek kalmadan aracınız zaman zaman benzin seviye bilgisini resetleyecektir. Ayrıca konu hakkında daha kolay ve pratik çözümler üzerinde çalışmaktayız ve çalışmalar sonuçlanmak üzeredir. Çalışma sonucu ortaya çıkan çözüm yetkili bayilerimize iletilecektir. Bilginize

soru : Benzin Seviye Göstergesi

Merhaba arkadaşlar,
    (Konu daha önce açılmıştır ama bulamadım. Tekrar oluyorsa özür)
    2016 Model Civic Eco model aracıma honda servisinde LPG taktırdım. Aslında yaşadığım sorun birçok kişinin yaşadığı bir sorundur. Araç LPG'de giderken benzin seviyesi de düşüyor.
    Bu sorunu çözebilen var mıdır?
    2A Mühendislikte çalışan yetkili arkadaşlara soruyorum: bu konuda bir gelişme var mıdır?

Cevap: soru : Benzin Seviye Göstergesi

Sayın KEEREM,
    Konu hakkında ilgili araçlar için PSA modülü geliştirilmiş olup, hareket halinde düşen benzin seviyenizi aracı stop edip belli bir süre sonra tekrar çalıştırdığınızda resetleyecektir. Konu hakkında montajınızı gerçekleştiren yetkili bayimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli