+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Brc Fast sistemli aracımda sorun çözülemedi :((

Brc Fast sistemli aracımda sorun çözülemedi :((

1996 model mondeo aracımda brc- fast modeli takılı. Benzinde iken hiçbir sorun yok, lpg ye geçtiğinde araç (yaklaşık 1 aydır) özellikle dur-kalklarda (ışıkta yada yeni hareket ettiğinde) gaz yemiyor ve yığılıyor, devir düşüyor. vitesi boşa alıp gaz veriyorum devir 5-6 bini bulunca araç gaz yemeye başlıyor ve bunu gün içinde tekrarlıyor. Kimi zaman araç stop ediyor. Bu sıkıntımı serviste ifade ettim, aracın rölanti sensörü-kelebek temizliğini yaptırdım. 2a brc serviste(Karabağlar-İzmir) filtreleri değiştirdiler gaz ayarı yapıldı yine tekrarladı. Bir daha gittim yine gaz ayarı yaptılar ertesi gün yine sorun tekrarladı. Gün içinde sağ şeritten ayrılmaya çekiniyorum araç her an yığılma yapabilir endişesindeyim, çünkü defa kez kaza atlattım.servisteki erkan bey gerçekten ilgili ve yardımcı oluyor ama bu sorunuma çözüm olmuyor bu kadar sık gitmek aynı sorun için hoş olmuyor benim adıma da. Site den gördüğüm kadarıyla brawo sistem ile ön tesisatı değiştirilmesini öneren ustalar var 450 tl ye. Bu değişim yapıldığında garantili olur mu? Yanıtınız benim için çok önemli seçenekleri belirtirseniz çok yardımcı olursunuz. Şimdi den çok teşekkürler.

Cevap: Brc Fast sistemli aracımda sorun çözülemedi :((

Gökhan Bey,
    Firmamızın ilgili modelin ithalatını gerçekleştirmediğini yetkili bayilerimizin müşteri memnuniyeti adına ilgili modelin kontrollerini yaptığını belirtmek isteriz. Aracınızın tekrar kontrolü için Bölge Bayimiz İzmir Karabağlar 2A İzmir Otogaz'dan Müşteri temsilcisi Aydın Bey ile görüşülmüştür. Müsait olduğunuz da kendileri ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bravo ön tesisat 1 yıl veya 50.000 km garantilidir. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli