+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORD FOCUS I Collection'a LPG Dönüşüm Sistemi Önerileri

Exclamation FORD FOCUS I Collection'a LPG Dönüşüm Sistemi Önerileri

Merhabalar;

Yaklaşık bir ay kadar önce 2005 model ve otomatik vites FORD FOCUS COLLECTİON Sedan (100 HP) aldım. Araç 74 Bin km'deydi ve bu zamana dek hiç tüp takılmamıştı. Aracı Mersin'den alıp halen görev yapmakta olduğum Adıyaman'a getirdim. Sakin bir sürüş ile 415 km yol yaptım. Hesaplarıma göre araç benzinle uzun yolda 100 km'de 6,5 litre yakıt harcadı.

Aracın uzun yol yakıt harcamasını göz önüne getirdiğimde, şehiriçinde 100 km'deki yakıt sarfiyatının 9 litrelere dayanacağını öngörmek beni LPG Dönüşüm Sistemi'ne doğru itiyor ve ben tam da bu nokta da sizin önerilerinizi duymak istiyorum.

1 - Aracıma LPG dönüşümü yaptırdığım takdirde uzun yolda 100 km'deki LPG sarfiyatımın ne olması beklenir?

2 - Bu marka ve modeldeki bir araca sizin tavsiye ettiğiniz BRC dönüşüm sistemi hangisidi ve fiyatı nedir?

3 - İşim gereği Adıyaman'da ikamet ettiğim göz önüne alındığında önerebileceğiniz servis var mıdır?

Son soru özelinde, 2A Mühendislik olarak yetki verdiğiniz servisleriniz arasında müşteri memnuniyetine dayanan bir puanlama sisteminiz var mıdır? Varsa eğer, bu puanlama sistemini iller bazında biz potansiyel müşterilerin görmesinin, piyasadaki rekabeti artırarak firmaların kalite standartlarını daha yukarılara çekmede faydalı olacağı kanaatindeyim.

Saygılarımla...

Cevap: FORD FOCUS I Collection'a LPG Dönüşüm Sistemi Önerileri

1- Ayni şartlarda 8 lt LPG tüketiminiz olur.
    2- Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    3- Yetkili bayilerimiz gerekli eğitimleri almışlardır bu yüzden yönlendirme yapmamızı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli