+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araç gaz yemıyor hem benzin hemde gazda daha hareket etmeden sönüyor

araç gaz yemıyor hem benzin hemde gazda daha hareket etmeden sönüyor

ıyı gunler
    aracım palıo 1.2. weekend yenı aldım ama baya sorunlu cıktı gıbı aracımı ılk calısmamda sorun cıkarıyordu aracı ısıtana kadar gaz verıyordum sonra tupe gecıyor yuruyup gıdıyordu gecenlerde araba yolda tekleyıp sonmeye basladı sonra karburoturcuye goturduk arkadas vesılesı ıle halbukı arac enjeksıyonlu cıktı boşa 40 tl verdım bılgısayara bagladılar yınede cozum bulmak ıcın bılgısayarla bağ kuramayıp ugrasıyo edasında bulundular belkı dedıler pompalarda sorun vardır falan fılan dedıler ama arac calısmıyordu aklıma o anda benden oncekı sahıbı aracın soner ıse akunun kutup basını sokup tak demesı aklıma geldı o anda seslı arkadasa soyledım o esnada ustada duyup kutup basını sokup taktı arac calıstı
    ama aracı 4 gundur kullanamıyorum aracı gaz verere benzınle calıstırıp tupe gecmesı ıcın calıstırıyorum ısınınca tupe gecıp seyır halınde ılerllıyodum ama 4 gundur aracımı calıstıırıyorum gaza gecıyor ama hareket edecegım esnada araç sönüyor ne yapabılırım yardımlarınızı beklıyorum

Cevap: araç gaz yemıyor hem benzin hemde gazda daha hareket etmeden sönüyor

Gerekli kontrol ve yönlendirme için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli