+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 2013 1,2 75bg aracıma lpg ??

Clio 2013 1,2 75bg aracıma lpg ??

Öncelikle kafa takılan soruları sormak istiyorum aracıma brc marka sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum fakat yetkili ağızdan yanıtlanması gereken sorularım var ??

1) Aracın perfonması zaten düşük daha da düşmesinden korkuyorum ??
    2) Yakıt tasarrufu yüzde kaç azaltır sonuçda bu işi yapıyorsanız belli bir yüzden verebilirsiniz 30 40 50 hangi yüzde arası bir tasarruf elde ederim
    3) aracım 2400 km de ve bu işlemden sonra bazı yerlerine renault garanti dışı bırakacak sizin firmanız bu garantiyi sağlayacak mı motor aksamını ??

4) soru her hangi bir problemde ilgi nasıl olacak müşteriyi tavuk olarak mı görüyorsunuz veli nimet olarak mı ??

Cevap: Clio 2013 1,2 75bg aracıma lpg ??

1- Max. %3 performans kaybı yaşayabilirsiniz.
    2- Sistemimiz ile Litre olarak ayni şartlardaki benzin tüketiminiz den %20 civarı daha fazla LPG tüketiminiz olur. (Tasarruf LPG litre maliyetinin daha düşük olmasından kaynaklanır ) Yani 100 km de aracınız 10 lt benzin tüketiyor ise sistemimiz ile ayni şartları 12 lt civarı LPG tüketir. Dönüşüm sonrası sistemimiz ile yapacağınız LPG tüketim değerine bahsettiğimiz orana göre hesaplayarak ulaşabilirsiniz.
    3- Garanti dışı kalan kısımlar için yetkili bayilerimiz de sigorta seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
    4- Velinimet muamelesi görürsünüz.
    5- Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com 'da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli