+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG sistemi arizasi

Daha oncede bir sorun icin merkez servisimize gelmistiniz. Bana pm atmaniza gerek yok. Ne zaman isterseniz yine servisimize gelebilirsiniz.
    Iyi gunler.

Kadir bey,
    Daha once hic merkez servisinize gelmedim. Sorunum burada yazdigimla sinirli olmadigi icin pm attim. Merkez servisinize gelme ihtimalim bulunmamaktadir, bulundugum ilde de servisiniz yoktur. pmi okursaniz sevinecegim.

Sn ogretmen43,
    Ilginize tesekkur ederim, montaj yaptirdigim yerden oldukca uzaktayim, bu aletin elektrigini keserek ya da bir yerinde jumper ya da swicth varsa ona basarak aleti resetleyebilirmiyim. Bu asamada yardim istegim bu yondedir. Diger yardim isteklerimi dogrudan Kadir beye yazdim.
    Ali Coskan

sayin acoskan,
    lamba turuncuda iken,bos viteste 2000-3000 devir civarina kadar gaza bastiginizda ya da vites yukseltme islemini devirli yaptiginizda da lamba yesile donup sistem gaza gecmiyor mu..?

Aracimin LPG sisteminde sorun var. Sabahlari sorun yok ancak biraz yol yapip araci sondurup kisa sure sonra tekrar calistirinca gostergede lambasi turuncuya donuyor ama LPGye gecmiyor. Bir sure sonra da gostergedeki lamba yanip sonerken bipleme sesini duyuyorum. Birkac sorunum daha var, Kadir bey size pm attim acil yardim bekliyorum.
    Ali Coskan

Montaj yaptirdiginiz yere gidin ilk once LPG enjektorlerini degistirsinler olmadi yeniden program atsinlar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler