+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siralı lpg montajı

Siralı lpg montajı

Fiat palio 1.2 8v Aracıma siralı lpg sistemi taktırtmak istiyorum aklımda sorular tek tek yöneltmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim(2A)

1.OBD 2 sistem aracıma uygunmudur kime sorduysam obd2 taktırmana gerek yok diye soyluyorlar obd2 sistem taktırırsam azda olsa çokta olsa aracıma fayda sağlarmı yakıt verimliliği performans gibi.
    2.normal sistem ve obd2 sistemde zengin fakir karışımını ayarlaya biliyormu.
    3.aracıma uygun kit hangi modeldir.
    4.En küçük silindir tankın 32 litrelik olduğunu söylüyorlar ben istiyorum ki 20 litrelik küçük bir tank kime sorduysam daha küçüğü yok cevabı aldım fakat bir kaç yerde gördüm küçük silindir tankı nerde bulunur nasıl temin edebiliriz.

Cevap: Siralı lpg montajı

İgili araçlarda OBD desteği bulunmamaktadır. Yani aracınıza OBD'li olarak isimlendirilen kitler ile dönüşüm yapılsa dahi OBD özelliği çalışmayacaktır. Ayrıca bizim kitlerimiz OBD desteğine ihtiyaç duymamaktadır. İlgili araçlarda full grup ve sıralı olmak üzere iki tip enjeksiyon sistemi mevcuttur. Full grup olanlarına 2A BRAVO sıralı alanlarına ise MY-11 modelimiz ile dönüşüm yapılacak.Yetkili bayilerimiz de 22 litre simit tank ile dönüşüm yaptırabilirsiniz.
    Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için www.brcnerede.com ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli