+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fiat Palio 1.6 16v

Fiat Palio 1.6 16v

Merhaba; 2 hafta önce 98 model fiat palio 1.6 16v bir araç satın aldım. Araçta atiker sıralı sistem takılı. Yalnız regülatörü arızalandığı için mimgas markalı regülatör ile değiştirilmiş. Araç sabah ilk marşta çalışıyor ama boğulmuş gibi tekliyor. Eğer akşamdan stop etmeden önce benzine geçersem sabah çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok. Bu şikayetle ilgili yaptığım araştırmalar sonucu aracı 200 km kadar benzinle kullandım ve daha sonra lpg ayarı yaptırdım. Sorunum düzelmedi maalesef. Nedeni enjektör arızası olabilir denildi, enjektörlerin kaçırmasına bağlı araç boğulur olabilir gerekçesi ile enjektörler değişti. Ama maalesef sorun düzelmedi. Aracı benzinle kullandığım 2-3 günlük sürede sabah çalışmaları sıkıntısız, ne zamanki lpg ile kullanıp bırakıyorum sabah tek marşla ama 15-20 saniye tekleyerek, gaz yemede nazlanarak ve duman atarak çalışıyor. Sanki boğulmuş gibi. Regülatör kontrol edildi onda da kaçak olmadığı söylendi. Zaten yeni bir parça. Sizce sorunumun kaynağı ne olabilir. bu araçtaki sistemi brc ye dönüştürsek tüm bu sıkıntılardan kurtulurmuyum ve bu dönüşümün maliyeti ne olur. teşekkürler...

Cevap: Fiat Palio 1.6 16v

Öncelikle aracınızın mevcut LPG sistemi ile ayarlarının rölantide ve yolda ilgili markanın yetkili servislerinde yapılmasını sağlamanızı öneriyoruz. Aracınızda BRC marka Otogaz sistemi kullanmayı düşünmeniz halinde Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Aracınızda daha önce farklı bir marka LPG sistemi kullanıldığı için sadece LPG kitine 2 yıl veya 100.000 km garanti sağlayabiliriz. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz.

+ Konu Cevaplama Paneli