+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uno 70sxie benzinde stop etme problemi

Uno 70sxie benzinde stop etme problemi

Merhaba, Fiat Uno 70Sxie kullanıcısıyım yaklaşık bir yıl oldu alalı, 4 ay önce üst kapak çürüdüğü için değişmişti bunun yanında devirdaim bujiler hortumlar borular triget seti vs. değişti.Aracım Lgp de son 1 aydır şehir içinde yoğun trafikte sürekli stop etmeye başlamıştı ama benzinde problemim yoktu. Lpg markası xxxxx hafta sonu bende pendikte bulunan xxxxx bayisine gittim durumu anlattım benzinde problem yok ama Lgp de stop ediyor dedim. emulator ve tesisatı değiştirdiler. Lgp de problem düzeldi fakat bir kaç gün sonra bu sefer hata benzine geçti yani benzinde stop etmeye başladı, aracı çalıştırıyorum devir 12-13 sonra 4-5 devire kadar düşüyor sonra stop ediyor ama ayağımı gazda 20-25 devirlerde sabit tutunca problem olmuyor. bu hata olunca da benzinde çalıştırıyorum hemen el ile düğmeden gaza geçiriyorum. Bahsettiğim hatadan nasıl kurtulabilirim Sayın yetkili kişiler bana yardımcı olabilir misiniz. İyi çalışmalar.

Cevap: Uno 70sxie benzinde stop etme problemi

Aracınızı bir kaç gün benzinde kullanınız muhtemelen benzindeki çalışma düzelecek bu durumda sorunun kaynağı olarak LPG ayarları olduğu söylenebilir. Ayar için ilgili markanın konusunda yeterli bir yetkili bayisine müracaat etmenizi öneriyoruz. Benzinde kullanım sonrası düzelme olmaz ise kullanılan emülatörün ve LPG tesisatının özellikle temassızlığa karşı kontrol edilmesi gerekiyor. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli