+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: enjektörlerin yavaş kalması

enjektörlerin yavaş kalması

megane 2 1,6 16v aracım var. ben aracı aldığımda üzerinde brc sıralı sistem vardı. halada aynı sistemi kullanıyorum. tankın üzerine baktığımda 07-05 tarihi var temmuz 2005 de montajı yapılmış.. temmuz ayında yenileme işlemi yaptıracağım ancak. enjektörlerim 5 bin devirden sonra yetişemiyor sanki. 5. viteste 5000 devirde giderken. araç sanki kısa kısa gaz kesiyor. benzine aldığımda bu sorun ortadan kalkıyor. enjektörleri değiştirmem gerekir mi değiştirirsek nasıl bir enjektör alınmalı fiyatları ne durumdadır..

birde 10 yılı dolduran tankların yenilenmesi işlemi nasıl yürümektedir. ve maliyeti ne kadardır.

Cevap: enjektörlerin yavaş kalması

Bahsettiğiniz sorun ateşleme sorunu olabilir. Tank değişimi sonrası tadilat projesi hazırlanarak sızdırmazlık raporu için MMO'a daha sonra TÜV'e gideceksiniz. Aracınızın kontrolü, gerekli tadilat, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com ' da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

cevap için teşekkür ediyorum. iyide sorun ateşlemeden olsaydı benzin de kullanırkende aynı sorun oluşmaz mıydı. benzinde bu sorunla karşılaşmadım.

bir diğer husus da araç dururken 6 bin devir civarında gaz kokusu geliyor. 2 ay önce kacak kontrolü yaptırmıştım bir kacak bulunamadı. aynı koku hareket halinde iken de 6 bin deviri geçtiğimde geliyor.

Benzinde yapmayabilir. Bahsettiğiniz koku çiğ yakıt kokusuda olabilir.Kesin teşhis için daha önce belirttiğimiz gibi aracınızın yetkili servislerimizde kontrol edilmesi gerekiyor. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli