+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyari Sesi

Uyari Sesi

Merhaba,
    Arac gazda iken bazen uyarı sesi veriyor. Bu uyarı sesi arac benzinden gaza gecerken gelen ses ile aynı. Ancak ledlerde herhangi bir degisim olmuyor. Benim sorunum son bir iki ayda en fazla on-on bes kere basima gelmistir yani surekli olarak yapmıyor bunu. Aracim 2001 model Peugeot 206. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim. İyi forumlar...

Cevap: Uyari Sesi

Anahtar arkasındaki buzzerin şasiye temasının olup olmadığının kontrol edilmesi faydalı olur. Gerekli kontroller için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com ' da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

Re: Uyari Sesi

Teşekkürler, en yakın zamanda servise uğrayacağım.
    Bir sorum daha olacak, aracı yaklaşık 9 ay önce 2.el olarak satın aldım. 2013 Temmuz ayında 2A mühendislik tarafından Bravo lpg kiti takılmış. Ben de herhangi bir garanti belgesi yok, satın aldığım kişi böyle bir belge vermedi bana, bu belge olmadan garantiden faydalanabilir miyim?

Cevap: Re: Uyari Sesi

Bize aracınızın LPG montajı yapıldığındaki plakasının veya şasi numarasını yazmanız durumunda kayıtlarımızı kontrol edebiliriz.

+ Konu Cevaplama Paneli