+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 yeni city es manuel 1.4 ivtec

2010 yeni city es manuel 1.4 ivtec

İyi günler,

Aracım 2010 model honda city es manuel şanzıman, yetkili bayiler aracılığıyla gerekli bilgilendirmeleri aldım birde burdan sormak istedim. Aracın genel olarak ivtec olmasından dolayı lpg(my 11) uyumu ve benzin göstergesi sorunu yaşayıp yaşamayacağım hakkında bilgi almak istiyorum.
    Yetkili bayilerin bazıları bu sorunu yaşayacağımı bazıları yaşamayacağımı söylüyor. şimdiden teşekkürler.

Cevap: 2010 yeni city es manuel 1.4 ivtec

Sayın end3r,
    Aracınıza uygun modelimiz MY -11'dir. Herhangi bir uyum sorunu yaşamazsınız. İlgili araçların az bir kısmında Benzin göstregesinde düşme görülebiliyor. Sizin aracında düşme olup olmayacağı dönüşüm sonrası ortaya çıkacaktır. Benzin göstergenizde düşme olur ise benzin seviyenizi yarım deponun üzerinde tutmanız durumunda aracınız zaman zaman benzin seviyesini resetleyecektir. Bilginize

Merhaba,

cevap için teşekkürler birde pipo uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum bu konu hakkında da yetkili bayiler farklı şeyler söylüyor.

Sayın end3r,
    Aracınızın manifolt yapısı uygun olmadığı için Pipolu montaja yapılamamaktadır. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli