+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: keihin yada brc enjektörlü sistem

keihin yada brc enjektörlü sistem

yeni bir araç aldım E39 525İ 2001 model daha once hıc lpg uygulanmamış
    araç orjınal 280000km de
    aracın 6 adet bobınını bujılerını ve bujı baslıklarını yenıledım
    dıger bakımlarıda yapıldı ve alternatorunude kontrol ettırdım saglıklı sekılde yuksek devırde 14,2v elektrık uretıyor rolantıdede ıstenılen sevıyede ve yuke bındıgındede ıhtıyaca cevap verıyor

yanı arac lpg takılması ıcın uygun

daha oncekı araclarımda hep uzerlerınde lpg sıstemı vardı

ama ne yazıkkı hepsı ecotech yada rail yada valtek tipi yani selenoid türevli enjektör kullanılmıs sıstemlerdı

az çok bu lpg konusunda sızlerınde sayesınde bılgı sahıbıyım

ve artık gercek lpg enjektoru kullanılan bır sistemim olsun istiyorum

ve sistemimde istediğim tek şey ya keihin marka enjektör yada orjinal brc lpg enjektoru kullanılan bır sıstem

bana ne tavsıye edersınız

brc enjektorlerının cok kalite ve neredeyse sıfır arıza gibi artılarını bılıyorum ama pahalıda oldugunu bılıyorum

keihin ise japon diye biliyorum vede brc kadar kalıtelı oldugunu duyuyorum

tercıh yapamıyorum

yardımınıza ıhtıyacım var
    tesekkurler
    YERİN KULAĞI VARDIR
    AMA BEN YERMIYIM YEMEM!!!

Cevap: keihin yada brc enjektörlü sistem

Sayın cihanasi
    Öncelikle LPG dönüşüm isteğinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Aracınıza uygun modelimiz Plug&Drive'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize
    Neden BRC?
    -Tüm dünyada tanınmış ve müşteri memnuniyeti sağlamış bir marka ve arkasında yılların tecrübesine sahip güçlü bir firmanın desteği var.
    -Tek yetkili distribütör firma olarak 1995’ten beri Otogaz sektöründe 200’ü aşkın bayimizle tüm Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Tüm ülke sathına yayılmış geniş bir servis ağına sahibiz.
    -BRC markası “Kaliteyi zaman belirler” sloganıyla yola çıkarak müşteri nezdinde kendini kanıtlamış, yaygın bir müşteri memnuniyeti sağlayarak ilk tercih edilen marka olmuştur.
    -LPG dönüşüm kitlerimizde ürünler aynı markadan oluşur. Farklı markalardan oluşan melez kit bizde bulunmaz. Tüm ürünler Avrupa Birliği ECE R 67-01 normlarına göre yangın dahil tüm güvenlik testlerinden geçmiş olup, Avrupa’ da yeni uygulamaya giren ECE R 115 regülasyonuna da uygundur.
    -Tesisatı uygun araçlarda montaj esnasında aracın orijinal kabloları kesilmez.
    Otomotiv teknolojisi ve Avrupa Birliği normları gereği motor bölümündeki tüm bağlantıların hem EMC (Elektro Manyetik Uyumluluk) testinden geçmiş hem de IP-54 sınıfı sızdırmazlığa sahip özel konnektörlerle yapılması zorunludur. Ürünlerimiz bu şartları sağlamaktadır.
    -Patenti BRC’ye ait gaz enjektörleri benzin enjektörleriyle aynı prensipte çalışır ve son derece hızlı tepki süreleriyle E4-E5 sınıfı araçların, hatta direkt enjeksiyonlu araçların LPG dönüşümünü mümkün kılar.
    -Uygulamalarımızı farklı kılan diğer bir özelliğimiz, gaz girişlerinde emme manifoldunun delinmemesidir. Diğer sıralı sistem montajlarında gaz girişleri için emme manifoldu delinmekte, bu işlem silindirlere çapak kaçması gibi bir takım riskleri de beraberinde getirmektedir. Manifold ve enjektör yapısı uygun araçlarda Patenti firmamıza ait “Gaz Piposu” uygulamasıyla silindirlere çapak gitme riski ortadan kalkmakta, montaj süresi kısalmakta, gaz benzinle aynı noktadan püskürtüldüğünden hissedilir bir ekstra konfor sağlanmaktadır.
    -Kullandığımız “PLUG&DRIVE” -“TAK ve SÜR” BRC Tool LPG programları insan faktörünü ortadan kaldıran, aracın benzin ECU’ su ile teknolojik olarak uyumlu en gelişmiş kalibrasyon programıdır.
    -Üstün teknolojiye sahip ürünler ve gelişmiş kalibrasyon programı sayesinde; BRC kullanıcıları benzinle aynı sürüş konforu yaşar, zamanla bozulmayan kalibrasyon ayarları ve istikrarlı yakıt tasarrufu ile ekonomik yakıt kullanmanın keyfini sürer.
    -Montaj sonrasında GARANTİ BELGELERİ web sitemiz üzerinden elektronik ortamda düzenlenir ve bir çıktısı bayimiz tarafından imzalanarak müşterilere verilir. Garanti belgesinde araç ve müşteriyle ilgili tüm bilgiler ve takılan ürünlerin seri No’ ları da yer almaktadır. Böylece ürünlerimiz sağlıklı bir şekilde araç bazında izlenebilmekte, garanti ve periyodik bakımlar kontrol edilebilmektedir.
    -Yetkili bayilerimizde montajını yaptırmış bir kullanıcı herhangi bir 2A yetkili servisine gittiğinde veri bankamızdan araçla ilgili tüm detaylara ulaşılabilmekte, hangi tarihte montaj veya bakım yapılmış, hangi seri no’ lu ürün takılmış görüntülenmektedir.
    -Yukarıda sıralanan nedenlerle, Avrupa’ da olduğu gibi ülkemizde de Honda, Hyundai, Chevrolet, Daihatsu ve Fiat gibi otomobil firmalarının BRC'yi seçmeleri bir tesadüf değildir.

+ Konu Cevaplama Paneli