+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 206 1.4 2001 lpg tavsiyesi

Peugeot 206 1.4 2001 lpg tavsiyesi

Merhabalar 2001 model Peugeot 206 1.4 motor arabam var.Ilk arabam 1 ay oldu alalı kış aylarıyla alakalı veya acemiligimden kaynaklanıyor olabilir cok yakiyor sanki.*
    Enson 100 tlye 23.3 litre benzin 190km*
    bunlarin hepsi kisa mesafede ve hergün araci kullanmam dahilinde oldu.Gezmek istiyorum ama resmen benzin gostergesinin düşüşünü görüyorum.*
    Lpg sanki olmazsa olmaz gibi*
    1.Brc hangi modeli uygun arabama
    2.herkez lpg de 18 kr den geziyor bendede olurmu
    3. Benim stepne arabanin altinda simit tank takarlarmi oraya

Cevap: Peugeot 206 1.4 2001 lpg tavsiyesi

Sayın hipicik,
    Öncelikle LPG dönüşüm isteğinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Aracınıza uygun modelimiz MY-11'dir. Aracınızın taban yüksekli yetersiz olduğu için dıştan simit tank uygulanmayabilir. Küçük silindir tank kullanılması gerekebikir. Kesin tank seçimi için bulunduğunuz bölgedeki yetkili bayimiz ile görüşmeniz faydalı olacaktır. Verdiğiniz değerlere gör aracınızın Benzin tüketimi fazla görünüyor. Sistemimiz ile ayni şartlardaki benzin tüketiminizden litre olarak %20 daha fazla LPG tüketiminiz olabilir. (Tasarruf LPG litre maliyetinin düşük olmasından kaynaklanır.) Verdiğiniz değerlere göre aracınız 100 km de 12.2 litre civarı benzin tüketmiş görülüyor. Ayni şartlarda 100 km de 14.8 litre civarı LPG tüketiminiz olur. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz.
    Şirket olarak müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimi özenle değerlendirmekteyiz. Konuyla ilgili farklı görüş ve önerileriniz için bizimle tekrar irtibata geçebileceğinizi hatırlatır, Şirketimizin ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli