+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UNO SX GAZDA BİR ANDA ÇALIŞMAMA SORUNU

UNO SX GAZDA BİR ANDA ÇALIŞMAMA SORUNU

Ustalarım hayırlı günler 96 model 70 uno sx enjeksiyonlu aracım var.Dün akşam kısa bir mesafeye gittim havalar soğuk olduğu için aracı benzinde çalıştırıyorum ısındıkdan sonra lpg ye geçiriyorum.Yaklaşık 1 km gittikden sonra lpg ışığı tek yeşil yanarken bir anda kırmızı yandı ve durdu.Benzin istasyonuna gittim benzin aldım ilk marşta çalıştı ve tekrar durdu.Tekrar Kontak açtım lpg anahtarında 3 ışık yanıyor marş basınca hiç çalışmıyor.Aracım benzinde de çalışırken vitese takıp kalktıktan sonra öksürür gibi oluyor ve stop ediyor.Tekrar bastığımda çalışıyor ve gaz verince 5000 devire kadar geliyor vitese takıp gidince tekrar stop ediyor.İkinci vitese takınca gaz vermeme rağmen boğuyor debriyaj gaz debriyaj gaz yapa yapa anca gidiyor.Sorun nerdedir çok araştırdım ama hiç bişey bulamadım

Cevap: UNO SX GAZDA BİR ANDA ÇALIŞMAMA SORUNU

Sayın tanertutkan,
    Öncelikle LPG sisteminin anahtarının, tesisatının ve emülatörünün kontrol edilmesi gerekiyor. Aracınızda BRC kullanıyorsanız gerekli kontroller için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli