+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 Focus

Asagida iletisim bilgileri verilen servisimize ugrayin.
    35,-YTL ucret mukabili aracinizin ayar, bakim ve kontrollarini yapacaklardir.

YALDIZLAR OTOGAZ SIST.TUR LTD.STI.
    Sinan KARLAR
    Ivedik merkez san.sit. 535.sokak no:8 ivedik 
    TEL: 0-312-394 33 34

Aracima Kasim ayinda Ankarada BRC sequent 24 kit taktirdim.O zamanlar  sizin Ankaradaki servisinizi bilmedigim icin baska bir yere taktirdim.Ozellikle uzman bir servise bilgisayar ayari ve kitin genel kontrolunu  yaptirmak istiyorum.Ankarada servisinizin boyle bir hizmeti var mi?Varsa ne kadar ucret oderim? Tesekkurler.

Focus a yaptiginiz montaj resimlerini gordugumde benim aracimdaki railin manifoltlara sizinkine zit olarak takildigini gordum.Ikisininde resimlerini ekliyorum.Karsilastirip yorum yaparsaniz sevinirim.Ayrica railden cikan borularin uzunlugu hakkinda ne diyorsunuz?Railin yerini degistirerek borulari kisaltsam bir faydasi olur mu?

Bu da sizin montajiniz:

n/a
    Guest
    Hortumlar cok uzun . Bu hem arac performansini hemde yakitini etkiler . Mutlaka kisiltmali .
    Hortum ne kadar kisa arac o kadar guzel ve performansli kalkis ve ani akselerasyonlar kabul eder. 
    Bir servise git ayreten kisaldiktan sonra tekrar ayar yapilmalidir.

Tesekkurler.Railin ters olmasi hakkinda ne soyleyebilirsiniz?

n/a
    Guest

Rail pozisyonu farketmez .
    Sabitlemesi guzel yapilmis . O onemli . Ama hortumlar biraz kisalt .
    Kisaltirken hepsini esit olmasina dikkat et .
    Alinti:
    Tesekkurler.Railin ters olmasi hakkinda ne soyleyebilirsiniz?

n/a
    Guest

Tofas fabrikasi orijinal montajlar icin hazirladigimiz projeye gore takilmistir rail . Guzel .
    Sistem yerlesimi da iyi .
    Ayarlar ive yakit ile bir sikinti veya suphe varsa Ankarada 6-7-8 Nisanda olacam arao Yaldizlara getirebilirsin .
    Alinti:
    Genci Bey benim arabama (2003 Palio Speedgear) ait montaj resmini gonderiyorum. Acaba nasil. Ozellikle hortum boylari ve sistemin yerlesimi nasil?
    Iyi calismalar
    http://img137.imageshack.us/img137/4403/paliolpg9zp.jpg

Edited by - speedgear Tarih: 26/03/2006 00:57:31

Genci Bey ben de aslinda size ayni teklifi yapacaktim. Ayarlara bir de sizin bakmanizi istiyorum. 6-7-8 Nisan da ben musaitim ve arabayi size uygun zamanda getirebilirim Yaldizlar Otogaza. Sizin icin en musait gun ve zaman hangisi ise o gun ve saatte arabayi getireyim.
    Iyi calismalar...
    Alinti:

Tofas fabrikasi orijinal montajlar icin hazirladigimiz projeye gore takilmistir rail . Guzel .
    Ayarlar ive yakit ile bir sikinti veya suphe varsa Ankarada 6-7-8 Nisanda olacam arao Yaldizlara getirebilirsin .
    Alinti:
    Genci Bey benim arabama (2003 Palio Speedgear) ait montaj resmini gonderiyorum. Acaba nasil. Ozellikle hortum boylari ve sistemin yerlesimi nasil?
    Iyi calismalar

Edited by - speedgear Tarih: 26/03/2006 21:26:42

n/a
    Guest
    6-7 saat 5 sonra serbest olabilirim . Cunmartesi sabah oylen kadar .
    Cumartesi sizce uygunsa gelin Yaldizlara . Boylece sizi de isten alikoymus olmayalim .
    Alinti:

Genci Bey ben de aslinda size ayni teklifi yapacaktim. Ayarlara bir de sizin bakmanizi istiyorum. 6-7-8 Nisan da ben musaitim ve arabayi size uygun zamanda getirebilirim Yaldizlar Otogaza. Sizin icin en musait gun ve zaman hangisi ise o gun ve saatte arabayi getireyim.
    Iyi calismalar...
    Alinti:

Alinti:
    Iyi calismalar

Edited by - speedgear Tarih: 26/03/2006 21:26:42

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler