+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan
1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OPEL araçlarda LPG

Kadir Bey,
    Opel Vectra Sport 2.5 V6 marka aracim var. Aracima LPG donusum sistemi taktirmak istiyorum. Sitenizi daha onceki ziyaretlerimde, Sequent 24 sistemini gormus ve incelemistim. Sitenizi bugun ziyaret ettigimde ise 6 silindirli araclar icin Sequent 56 isminde yeni bir sisteminiz bulundugunu gordum. Kafamdaki bazi sorulara yanitlar ariyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.: 1) Aracima hangi sistemi taktirmami tavsiye edersiniz? 2) Sequent 56 sistemini tavsiye ediyorsaniz, bu sistem yeni bir sistem oldugu icin, bayi yerine sizde taktirmam daha mi dogru olur? Bayi olur diyorsaniz, yonlendireceginiz bayi hangisidir? (Izmitte oturuyorum) 3) Tavsiye ettiginiz sistemi taktirdigim zaman ne kadar (% olarak) tasarruf elde ederim? 4) Benim aracim icin performans dususu olur mu? 5) Forum sayfalarinda bahsettiginiz kampanya (1.500 YTL) su anda gecerli midir? 6) Montaj islemi ne kadar suruyor? 7) Garanti suresi ne kadar? 8) Hangi siklikla servise gitmek gerekir?     Biraz fazla soru oldu galiba ama, biran once bu meseleyi halletmek istedigim icin, yazismalarla zaman kaybi olmasin istedim. Simdiden tesekkurler...

SEQUENT 24 kitimiz 4 silindirli araclar icin. Sizin araciniz 6 silindirli oldugu icin SEQUENT 56 takilacak. Yeni bir sistem oldugu icin sizi Istanbul a davet edecegiz.
    Su anki benzin-LPG fiyatlarina gore en az %40 yakit tasarrufunuz olacagini ve aracin performansinda bir degisiklik olmayacagini soyleyebiliriz.
    SEQUENT 24 un kampanya fiyati 1500,-YTL olup, SEQUENT 56 in fiyati 1800,-YL dir.
    Montaj islemi 3-4 saat surmektedir.
    Takilan urunlerin 2 yil garantisi vardir.
    20.000 Km.de yetkili bir servisimizde aracinizin bakimlarini yaptirmaniz ve gaz filitrelerini degistirmeniz gerekmektedir.
    dogru bir urun sectiginiz icin sizi kutlar, montaj icin en yakin zamanda bzimle temasa gecmenizi rica ederiz.
    Iyi gunler.

FORUMDA EMEGI GECEN ARKADAŞLARA TEŞEKKUR EDERIM.

1997 MODEL
    OPEL ASTRA CLUB, ECO TEK MOTOR COK NOKTADAN ENJEKSIYONLU BIR ARABAM VAR MANIFOLTUNUN PLASTIK VEYA DEMIR OLDUGUNDAN BILGIM YOK (BILEN VARSA BILGI VERIRSE SEVINIRIM)

ANCAK MANIFOLTUN DEMIR OLMASI HALINDE SIRALI SISTEM(PAHALI OLAN) YERINE ESKI SISTEMLERDEN (GALIBA OMEWELL MARKA) TUP TAKILABIRMI? AYRICA MARKA NEKADAR ONEMLI .

BILGILERINIZI PAYLAŞIRSANIZ SEVINIRIM

ANKARADA BAYINIZ VARMI

Selam. Ben aracima BRC sequent 24 taktirmak istiyorum. Istanbul Bahcelievlerdeyim. Onerebileceginiz servisiniz nerededir. Ve Sistem takildiktan sonra garanti suresi icinde ariza vuku bulursa yedek parca ve iscilik garantide midir?

Size en yakin servislerimizin bilgileri asagidadir. Tum urunlerimiz 2 yillik garantiye sahiptir. Garanti suresince yedek parca ve iscilik icin herhangi bir ucret alinmaz.

AYAR OTOGAZ /MEHMET UCAR - TANER UCAR
    Merkez mh Koca Sinan San.Sit.b/2 blok No:2 BAHCELIEVLER
    0 212 551 74 44
    0 532 497 33 47 

Iyi gunler.

ILGILI ARKADAŞA!
    MERHABA, BENIM 1999 MODEL OPEL VECTRA 2.0 ARACIM VAR. ARKADAŞIMINDA AYNISININ 1998 MODELI VAR. O ARABAYA OVML MARKA LPG TESIS EDILDI VE COK MEMNUN. SIZIN DAGITIMINI YAPTIGINIZ BU SISTEMIN OVML MARKAYA YA GORE NE GIBI USTUNLUKLERI VAR KI; BIZ TUKETICILER OLARAK BU MALIYET FARKINI GOZ ONUNE ALALIM.
    BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM. TEŞEKKURLER.   

Baska markalar hakkinda bizim burada yorum yapmamiz dogru olmaz. Piyasada kaliteli markalar da var. Seciminizi su kriterlere gore yapmanizda fayda var;
    1- Uretici firma Dunya capinda kabul gormus taninmis bir firma mi?
    2- OEM olarak uretim yapiyor mu?
    3- Urunleri otomotiv firmalarinca onaylanmis ve fabrikasyon araclara takiliyor mu?
    4- Urunler E4 emisyon sartlarini sagliyor mu? Onay almis mi?
    5- Turkiye de yaygin bir servis ve bayilik agina sahip mi?

LPG donusumu hakkinda asagidaki link verdigimiz forumda konuyla ilgili faydali bilgiler bulabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_3839560/tm.htm

Astra CD 1.6 1999.

Bahcelievlerde Ayar otogazda BRC sequent 24 montajini 4 gun once Ayar otogazda yaptirdim, Elleri dert gormesin Taner ve Mehmet Beyler ve ustalari islerinin erbabi. gayet titiz ve kontrollu calisiyorlar. gerekli testleri yapmadan birakmiyorlar. 

Ben simit depo koydurdum. 40 milyonluk gaz aldim ve 4 gunde 220 km yol katettim. henuz benzine gecis olmadi. sanirim bi 50 km daha gidecek. Ustelik ilk depom ve ilk depo fazla yakar derler. ve gazi bilindik bi yerden de almadim ( gazin mahiyeti mechul). Bundan sonra bilindik markalari tercih etmeye calisacam. Ki daha iyi verim alayim ve daha az yaksin. 

Astra 1.6 CD
    sistemi taktirdigim gunden bu gune 40 milyonluk lpg ile 280 km yi devirdim. 280 km yi sehir icinde yaptim, yani dur kalklar, hizli kalkis ve duruslar ile sikisik trafikte. Bunun ustune arabam henuz benzine gecis yapmadi. Arabanin benzinle mi gazla mi calistigini anlamiyorum. gaza gecisi hissetmiyorum. Yani BRC sequent 24 tavsiye ederim herkese. bence taktirin ve yuksek benzin paralarindan kurtulun.

tereddutteyim yardimci olursaniz sevinirim fiyatini trabzonda 1800 ytl dediler. nasil tasarruf ne kadar olur. yetkililer yardimci olursa sevinirim arkadaslar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler