+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OPEL VECTRA 1.6 NB COMFORT

OPEL VECTRA 1.6 NB COMFORT

2006 MODEL OPEL VECTRA 1.6 NB COMFORT MARKA ARACIMA BRC NİN HANGİ MODEL VEYA KİT 'İNİ TAKTIRMAM GEREKİR

Cevap: OPEL VECTRA 1.6 NB COMFORT

Sayın pelek,
    Aracınıza uygun modelimiz Sequent32'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bilginize

Forum sayfasında birkaç arkadaş belirtmiş montaj esnasında manifolt delme ve kalorifer borularının kesilmesi diye böyle bir şey varmı

Alıntı Vectra C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2006 model kullanıyorum BRC taktırmak istiyorum ama şu manifold delme olayı ve aracın kalorifer hortum bağlantılarının kesilmesi çok canımı sıkıyor o yüzden çok kararsızım bir kaç marka arasında gidip geliyorum özellikle bir marka var aracın kalorifer bağlantılarını kesmiyor ve motora direk olarak sıvı lpg gönderiyor ama onunda fiyatı çok fazla direk olarak sıvı lpg püskürtme olayı çok hoşuma gitti

Alıntı pelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum sayfasında birkaç arkadaş belirtmiş montaj esnasında manifolt delme ve kalorifer borularının kesilmesi diye böyle bir şey varmı
    Sayın pelek,
    İlgili konuda Sıvı fazda çalışan sistemden bahsediliyor. Sizin aracınıza sıvı fazda çalışan sistem uygulanamaz. Çünkü aracınız manifolttan beslemeli yani direkt enjeksiyonlu değil hangi marka olursa olsun aracınıza gaz fazında çalışan sistem uygulanacağı için kalorifer hortumunun kesilmesi gerekiyor. Ayrıca manifolt delinmeden gaz piposu ile montaj Pipo patenti firmamıza ait olduğu için sadece firmamız tarafından yapılabilir. Fakat sizin aracınıza manifolt yapısından dolayı Pipolu montaj yapma imkanı bulunmamaktadır. Manifoltun delinmesi gerekiyor. Ayrıca bahsedilen durumlar size sorun çıkartmayacaktı. Sistemimize 2 yıl veya 100bin kilometre ürün, montaj ve işçilik hatalarına karşı garanti veriyoruz.
    Aracınıza uygun modelimiz Sequent32'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

+ Konu Cevaplama Paneli