+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Filtre takılan yerin icerisindeki basınç-gaz

Filtre takılan yerin icerisindeki basınç-gaz

Benim araba gazdayken stop tekleme sikintilarim vardi ve ayar yapilarak duzeltildi ve tum elektrik tesisati temizlendi,gaz kesicinin icindeki ufak filtre degisti, şu an hic bir sıkıntım yok ancak benim şu 6 ayda 1 değiştirdigim filtreyi takarken icinde basınç oluyor, usta eliyle kontrol etti ve gaz geldigini farketti sabah gec calisma var mi dedi ancak oyle bir sikintim yok. Usta hem aletle hem de bilgisayar uzerinden kontrollerini yapti beyinle alakali bi durum yok dedi ama sabah gec calisma meydana gelirse beynin degismesi-elden gecirilmesi gerekir dedi. Icime kurt dustu size sorayim dedim, neden benim filtre takilan yer neden bu kadar basınclı olabilir, bana usta rahatlikla kullan yolda birakmaz seni, sikinti olursa beyne gireriz 500 tl ucreti olur dedi. Benim filtre degisirken bile basinctan dolayi cok zor takiliyor. Ama hic gec calisma problemim olmadi,nedeni nedir acaba? Bir de son donemde lpg gostergesi arabayi stop ettikten bazen 20 sn sonra bazen de 4-5 dk sonra kapaniyor nedeni nedir acaba?

Cevap: Filtre takılan yerin icerisindeki basınç-gaz

Sayın tercumansamet,
    Bize aracınızı kontrol eden usta, firma, marka ve model bilgilerinizi yazmanızı rica ediyoruz. Akbinde gerekli kontroller için yardımcı olalım. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli