+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LAND ROVER Araçlarda LPG

Herkese merabalar oncelikle bu kadar faydali bir site hazirladiklari icin emegi gecen herkese cok tesekkurler.
    Benim sorum en yetkili agiza yani Kadir beye olacak.Kadir bey .Bizim 1999 model Land Rover Freelander 4x4 1.8 benzinli 4 silindir 120 bg ve 1500 kg aracimiz var Suanki km si 120.000.Simdi benim ogrenmek istedigim aracimizin sehir icinde 100 km yaklasik 13 lt yakit tuketiyor yani gunumuz rakamlarina gore hemen hemen km de 360 ykr.Buda gercekten cok yuksek bi rakam.Biz aracimiza BRC sirali sistem lpg taktirmak istiyoruz.Fakat en buyuk korkumuz aracimin benzindeki kadar performans vermemesi veya motor aksaminda her hangi bir asinmaya sebebiyet verip vermemesi bide cevremde jeepe lpg taktiran pek yok bu konuda bizi bilgilendirirseniz cok mutlu oluruz.Gercekten randiman almamiz mumkunmu.Simdiden cok tesekkurler.
    Not:Kadir bey arac abimin kendisi cok ama cok titiz bi insandir ve bu konuda cokta emin degil. Sizden olur alirsam ben ikna edip taktiracam mahcup olmamam lazim.

LAND ROVER Araçlarda LPG

Sn Real24,
    SEQ. 24 kitimiz aracınızla tam bir teknolojik uyumluluk içerisnde çalışır ve istikrarlı bir yakıt tasarrufu sağlar. Performans kaybına yol açmaz.
    Gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler