+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çok can sıkıcı sorunlar

çok can sıkıcı sorunlar

sayın ustalarım yaklaşım 20 gün önce aldığım aracın ( mitsubishi carisma ) araçda brc nin flysf ecusu var aldığım günden beri 1 gün adam gibi çalışmadı ama benzine geçince hiç bir dert tasa kalmıyor.ilk olarak regülatör contası patladığı için manifolda gaz doluyordu ve araç boğuluyordu regülatörü değiştirdim bu sorun ortadan kalktı.sonra enjektörlerin 2 si tekleme yaptırıyordu 4 lü takım aldım gidişi baya bi düzeldi.ama rölantide tekleme hoplama gibi bir sorun peydah oldu ne yaptımsa bunu çözemedim.delta p basıncı 2200 mb larda sanırım bu 1500 civarında olması gerekir.ama regülatör üstünden yaptığım ayarda bu basıncı değiştiremedim.ve bugün de artık brc bana son oyununu oynadı artık hiç lpg ye geçmiyor kafayı yiyeceğim artık neden böyle oluyor lütfen yardım edinteşekkürler

Cevap: çok can sıkıcı sorunlar

Sayın cihan841,
    Aracınızdaki sistem Fast modeli ilgili modelin firmamız ithalatını ve montajını yapmamıştır. Gaz basıncınızn 2200 mb olması regülatörünüzde sorun olduğu anlamına gelir. Yüksek basınçdan dolayı aracınızda rölanti düzensizliği, tekleme ve enjektör arızaları görülebilir. Ayrıca aracınızın geçiş sıcaklığı 15 derece olarak ayarlanmış görünüyor. Fast modelinde geçiş sıcaklığı minumum 25 derece olmalı. Düşük geçiş sıcaklığı uzun vade de sisteminizde regülatör ve enjektör arızalarına yol açabilir.
    Aracınızın kontrolü için adres ve iletişim bilgilerine www.brcnerede.com dan ulaşabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli