+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mazda 6

Mazda 6

merhaba, daha öncede benzer sorunlarla konu açmıştım. şimdi aracımda ayar tutmama gibi problemler yaşıyorum. yani brc servisinden ayar yaptırıyorum 1 hafta 10 günde ayarım bozuluyor. enjektörleri yeni değiştirmiştim. Asıl sorun şöyle, bu problem regülator beyninde olabilir mi? bunun belli bir km değişim süresi var mı? aracım 2,0 141 hp. geçende serviste basıncı 1200 e ayarlandı, son gittiğimde ise basınç 1250 ye çıkmış.

Cevap: Mazda 6

Sayın scorpions_64,
    Bizim sistemimizde yapılan ayar kullanım ile veya zamanla bozulmaz. Aracınızda düzgün veya yeterli çalışmayan benzin veya LPG sistemi donanımı olabilir. (Enjektör gibi çünkü eski mesajlarınıza aracınızda yan sanayi enjektör kullandığınızı belirtmiştiniz) Gaz basıncınızda sorun görülmüyor gaz basıncı çalışma şartlarına göre 50-100 mb düşük veya yüksek olabilir. Konu hakkında yetkili bayilerimizin yönlendirmesine göre hareket etmenizi öneriyoruz. Aracınızın kontrolü hakkında yetkili bayimiz ile görüşmemizi istiyorsanız bize araç plakası, montaj yapan bayi, konu hakkında müracaat ettiğiniz bayi ve iletişim bilgilerinizi yazmanızı rica ediyoruz. Bilginize Saygılarımızla

+ Konu Cevaplama Paneli