+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaza Geçince Motor Güvenli Moda Alıyor

Gaza Geçince Motor Güvenli Moda Alıyor

Merhaba, arac d4 motor avensis. Bu araca lpg tavsiye etmediğinizi biliyorum. Önce şunu söyleyeyim aracı benzinde kullandığımda hiç bir sorun yaşamıyorum. Gaza aldığımda araç bilgisayarda yüksek basınç pompası hatası verip 2000 devri geçmiyor ama çalışmasında ve sesinde bir anormallik de olmuyor. Yakıt sistemi BRC Elegant 51, sistemdeki tüm parçaları denedik fakat sadece yakıt seçici anahtarı deneyemedik. Ne yenisini ne de çıkmasını bulabildim. Bu anahtarda aynı zamanda emulator var sanırım. Yüksek basınç pompası ve ECU arasındaki bağlantıyı yakıt seçici anahtar sağlıyor.

1- Bu anahtarın yenisi ya da aynı görevi yapabilecek başka anahtar var mı?
    2- Ayrı satılan başka bir tek nokta emulatorunuz var mı?
    3- Eğer bu parçalar yok ise, aynı işi yapabilecek başka bir markanın emulatoru var mı?

Cevap: Gaza Geçince Motor Güvenli Moda Alıyor

Sayın diatta1903,
    Aracınız LPG'de benzin kullanımı olmadığı için yüksek basınç hatası veriyor olabilir. Aracınızdaki uygulama standart bir uygulama değili. Bu yüzden konu hakkında ve yedek parça için öncelikle montajı gerçekleştiren bayi ile mümkün değil ise adres ve iletişim bilgilerine www.brcnerede.com dan ulaşabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Size buradan daha fazla yardımcı olma imkanımız bulunmamaktadır. Saygılarımızla iyi günler.

Cevap: Gaza Geçince Motor Güvenli Moda Alıyor

Sorunu halettim. Baskasinin da basina gelebilir bilgi olsun yazayim buraya. AEB marka emulator aldim 35 liraya, yakit secinin dahili emulatorunu ayirip bu emulatoru taktim hersey normale dondu.

+ Konu Cevaplama Paneli