+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şahin 1.6 ie Lpgde Dip Gazda Tekleme Aşırı Tüketim

Şahin 1.6 ie Lpgde Dip Gazda Tekleme Aşırı Tüketim

Merhabalar Aracımda yolda giderken veya park halinde ikendip gaz yapıldığında tekleyerek gaz alıyor yığılıyor ve bu yığılma ayağımı gazdan hafif çektiğimde düzeliyor bütün ustaları gezdim yapamadılar bujiler buji kablosu bobin emme manifold contası enjektör kütük contaları hepsi değişti düzelmedi buarada aracın manifold tarafından gelen hava kapalı ve lpgci önden gelen hava filtre borusunun yarısını başından ve sonundan kapattı tekleme biraz düzeldi ayağımı dipgaz yaptığımda sanki bişey arabayı tutuyor hafif çektiğimde sıkıntı gidiyo benzinde hiçbi sıkıntı yok araç lpgde lt 4,5 km gidiyor

Cevap: Şahin 1.6 ie Lpgde Dip Gazda Tekleme Aşırı Tüketim

Sayın Yüksel02,
    Aracınızda ayar ile ilgili sorun olabilir. Ayarınızın hava yollarının koli bantı ile kapatılmadan yapılması gerekiyor. Ayrıca Regülatörünüzün tam ısınıp ısınmadığını ve aracınızın sentesinin doğru olup olmadığını kontrol ettirmeniz faydalı olacaktır. Gerekli kontroller için iletişim ve adres bilgilerine www.brcnerede.com dan ulaşabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İyi günler

Götürdüm brcye yapamadılar aracımdaki mikserin üzerinde marka yazmıyor ayarla alakalı değil çünkü hiç bir lpgci yapamadı aracımın sentesi yerinde kontrol yapıldı benzinde süper gaz alıyor. Regülatör iyi ısınıyor çözüm için yardım bekliyorum.

Sayın Yüksel02,
    Mikserinizin uygun olup olmadığını, Regülatör diyaframının sertleşip sertleşmediğini ve LPG de çalışma sırasında motora benzin gidip gitmediğini kontrol ettirebilirsiniz. İlgili araçlara bilgisayar ile müdahale imkanı olmadığı için sanal ortamda daha fazla yardımcı olma imkanımız bulunmamaktadır. Bilginize Saygılarımızla İyi günler.

+ Konu Cevaplama Paneli